Türk Telekom Paketleri & Tarifeleri

Avantajlı 4 GB Tarife – Türk Telekom

Avantajlı 4 GB Tarife - Türk Telekom

Türk Telekom Avantajlı 4 GB tarifesini yayınlayan Türk Telekom 2017 kampanyası ile Türk Telekomluların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu paket Türk Telekom Faturalı hat kullanıcıları ve Faturasız hat kullanıcıları için geçerli olduğunu belirtelim. Türk Telekom Avantajlı paketlerini ve tarifeleri hakkında detaylı bilgiler için yazımızın devamını incelemeye başlayalım.

Avantajlı 4 GB Tarifeleri – Türk Telekom

Türk Telekom’un avantajlı tarifesinden hem faturalı hat aboneleri, hem de faturasız hat abonelerin yararlanabileceğini belirtmek gerekir.


Avantajlı 4 GB Tarife

Faturalı Avantajlı 4 GB Tarifesi

Türk Telekom’un Faturalı hat aboneleri için sunduğu Avantajlı 4GB tarifesinde aşağıdaki konuşma, sms ve internet paketlerini kapsamaktadır.

 • 750 dakika her yöne konuşma
 • 1000 sms
 • 4 GB internet paketi
 • 12 ay sözünüze 25 TL

Faturalı Avantajlı 4 GB Tarifesinden kimler yararlanabilir ?

Faturasız avantaj tarifesinden yararlanmak için Türk Telekom’a hattınızı taşımanız veya yeni Faturalı hat almanız gerekmektedir. Eğer bu iki koşuldan birini taşıyorsanız Türk Telekom’un 25 TL’lik paketinden yararlanabilirsiniz. Türk Telekom’un 4GB’lık internet paketlerinden olan bu paket fiyatına göre oldukça uygun. Bu arada eklemeyi unuttuk 12 ay kalma sözünüze bu fiyattan yararlanabilirsiniz.

Faturalı Avantajlı 4 GB Tarifesine nasıl abone olurum ?

Türk Telekom mağazalarına gelerek taahhüt verdiğiniz taktirde yararlanabilirsiniz.


Türk Telekom Avantajlı 4 GB Tarifesi

Faturasız Avantajlı 4 GB Tarifesi

Türk Telekom Faturasız Avantaj paketlerinden Avantajlı 4GB Tarifesinde 750 dakika her yöne konuşma + 1000 sms + 4 GB internet paketinden 25 TL’den yararlanabilirsiniz.

 • 750 dakika her yöne konuşma
 • 1000 sms
 • 4 GB internet paketi
 • 12 ay sözünüze 25 TL

Faturasız Avantajlı 4 GB Tarifesinden kimler yararlanabilir ?

Faturasız Avantajlı paketlerden önceden Türk Telekom hattına sahip olanlar 29 TL’den, hattını yeni taşıyarak gelenler veya yeni hat alanlar ise 25 TL’den bu paketten yararlanabilir. Faturasız Avantajlı 4 GB tarifesine sms ile veya Türk Telekom Müşteri Hizmetleri numarası ile iletişime geçerek geçiş yapabilirsiniz.

Faturasız Avantajlı 4 GB Tarifesine nasıl abone olurum ?

Avantajlı 4 GB Tarifesi

 • Faturasız hatlar bu paketten yararlanmak için AVANTAJLI4GB yazıp 5555 sms göndermesi yeterlidir.
 • Avantajlı 4GB tarifesini iptal etmek isterseniz IPTAL AVANTAJLI4GB yazdıktan sonra 5555 göndermeniz yeterlidir.
 • Kalan paket miktarını öğrenmek için KALAN AVANTAJLI4GB yazıp 5555 göndermeniz yeterli olacaktır.
 • Online Avatajlı pakete geçmek için buraya tıklayınız.

Türk Telekom Faturalı ve Faturasız 25 TL’lik paket arayanlar için oluşturduğumuz Faturalı pakette yeni hat alan veya hattını taşıyanlar için 25 TL’den geçerlidir. Türk Telekom Faturalı hat sahipleri bu pakete geçiş yapamaz. Ancak Türk Telekom faturasız hattınız varsa Faturasız 29 TL’lik Avantajlı 4GB paketin den yararlanabilirsiniz.

Yorum bırakın