Türk Telekom Paketleri & Tarifeleri

Türk Telekom Faturalı Hat Haftalık ek internet paketleri

Türk Telekom Faturalı Hat Haftalık ek internet paketleri

Türk Telekom ek internet paketilerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Faturalı hatlar için aylık internet paketi yazımızı sizler için paylaşmıştık. Türk Telekom Faturalı Hat Haftalık ek internet paketleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için yazımızın devamını incelemenizi öneriyoruz.

Türk Telekom Faturalı Hat Haftalık ek internet paketleri

Türk Telekom Faturalı Hat Haftalık ek internet paketleri toplamda 6 tane bulunmaktadır. Türk Telekom sizlere 2 haftalık ek internet paketleri ve 1 haftalık ek internet paketleri olarak sunmuş bulunmaktadır. Fiyatları incelediğimizde oldukça uygun olan bu paketler için yapmanız gereken işlemleri yazımızın devamında sizlerle paylaştık.

  1. Türk Telekom 2 Haftalık 1 GB Ek İnternet Paketi : 10 TL
  2. Türk Telekom 2 Haftalık 2 GB Ek İnternet Paketi : 12 TL
  3. Türk Telekom 2 Haftalık 4 GB Ek İnternet Paketi : 15 TL
  4. Türk Telekom 1 Haftalık 1 GB İnternet Paketi : 8 TL
  5. Türk Telekom 1 Haftalık 2 GB İnternet Paketi : 10 TL
  6. Türk Telekom 1 Haftalık 4 GB İnternet Paketi : 12 TL

Türk Telekom (Avea) Faturalı sahiplerine haftalık internet paketlerini minimum 8 TL’den maksimum 15 TL’den sunmaktadır. Bence diğer operatörlerin ek internet paketlerine göre gayet uygun ve 4.5G hızında olması nedeni ile hızlı olduğunu belirtmekte fayda var.

Türk Telekom Haftalık Ek internet paketleri

Türk Telekom 2 Haftalık 1 GB Ek İnternet Paketi

2 Haftalık 1GB İnternet Paketi

Türk Telekom Faturalı Hat Haftalık ek internet paketleri kapsamında 2 hafta kullanabileceğiniz 1 GB internet paketine 10 TL’den sahip olabilirsiniz. 2 haftalık aldığınız bu paketi 2 hafta içinde tekrar satın alamazsınız. 2 Haftalık 1GB İnternet Paketi tanımlamak için 2 HAFTALIK 1GB yazıp 5555‘e sms olarak gönderir

Türk Telekom 2 Haftalık 2 GB Ek İnternet Paketi

2 Haftalık 2GB İnternet Paketi

Türk Telekom Faturalı Hat Haftalık ek internet paketleri kapsamında, 2 hafta kullanabileceğiniz 2 GB internet paketine 12 TL’den sahip olabilirsiniz. 2 haftalık aldığınız bu paketi 2 hafta içinde tekrar satın alamazsınız. 2 Haftalık 2GB İnternet Paketi tanımlamak için 2 HAFTALIK 2GB yazıp 5555‘e sms olarak gönderir

Türk Telekom 2 Haftalık 4 GB Ek İnternet Paketi

2 Haftalık 4GB İnternet Paketi

Türk Telekom Faturalı hat ek internet paketlerinden, 2 hafta kullanabileceğiniz 4 GB internet paketine 12 TL’den sahip olabilirsiniz. 2 haftalık aldığınız bu paketi 2 hafta içinde tekrar satın alamazsınız. 2 Haftalık 4GB İnternet Paketi tanımlamak için 2 HAFTALIK 4GB yazıp 5555‘e sms olarak gönderir

Türk Telekom 1 Haftalık 1 GB Ek İnternet Paketi

1 Haftalık 1GB İnternet Paketi

Türk Telekom Faturalı Hat Haftalık ek internet paketlerinden 1 haftalık kullanabileceğiniz 1 GB internet paketine 8 TL’den sahip olabilirsiniz. 1 haftalık aldığınız bu paketin tekrarlanma özelliği yoktur 1 hafta içinde dolarsa ek internet paketi satın alamazsınız bu nedenle ne kadar kullanıyorsanız iyi hesaplayıp satın almak gerekir. Paketi tanımlamak için 1HAFTALIK1GB yazıp 5555‘e sms atabilirsiniz.

Türk Telekom 1 Haftalık 2 GB Ek İnternet Paketi

1 Haftalık 2GB İnternet Paketi

Türk Telekom Faturalı hat ek internet paketlerinden 1 haftalık kullanabileceğiniz 2 GB internet paketine 10 TL’den sahip olabilirsiniz. 1 haftalık aldığınız bu paketin tekrarlanma özelliği yoktur 1 hafta içinde dolarsa ek internet paketi satın alamazsınız bu nedenle ne kadar kullanıyorsanız iyi hesaplayıp satın almak gerekir. Paketi tanımlamak için 1HAFTALIK2GB yazıp 5555‘e sms atabilirsiniz.

Türk Telekom 1 Haftalık 4 GB Ek İnternet Paketi

1 Haftalık 4GB İnternet Paketi

Türk Telekom Faturalı Hat Haftalık ek internet paketleri konumuzun son başlığı 1 haftalık 4 GB internet paketi. 1 haftalık kullanabileceğiniz 4 GB internet paketine 12 TL’den sahip olabilirsiniz. 1 haftalık aldığınız bu paketin tekrarlanma özelliği yoktur 1 hafta içinde dolarsa ek internet paketi satın alamazsınız bu nedenle ne kadar kullanıyorsanız iyi hesaplayıp satın almak gerekir. Paketi tanımlamak için 1HAFTALIK4GB yazıp 5555‘e sms atabilirsiniz.


Türk Telekom aylık ek internet paketlerini incelemek istermisiniz. Ek internet paketleri de gayet uygun üstelik Türk Telekom 1GB, 2GB, 4GB, 6GB ve 10GB ek internet paketlerini sizlere sunuyor.

Yorum bırakın