Türk Telekom Paketleri & Tarifeleri

Türk Telekom Prime Tarifeleri

Prime

Türk Telekom Prime Tarifelerinden, Prime 10GB ve Prime 15GB paketleri hattında bilgi vermekle kalmayıp Türk Telekom Prime Müşteri hizmetleri numarası hakkında da sizlere bilgi vereceğiz. Prime avantajlarından ve paketlerinden yararlanmak için kampanya detaylarını incelemeye başlayalım. Türk Telekom Faturalı hatlara özel bu kampanya ile konuşma, sms ve internet paketlerine sahip olacaksınız. Türk Telekom’un faturalı hat kampanyalarını incelemek isterseniz Türk Telekom kategorimizi inceleyiniz.

Türk Telekom Prime Paketleri

Türk Telekom’un taahhütlü ve taahhütsüz olarak sizlere sunduğu paketler iki şekilde sunulmaktadır.

  1. Türk Telekom Prime 10 GB Tarifesi
  2. Türk Telekom Prime 15 GB Tarifesi

Prime 10 GB Tarifesi

Prime 10 GB tarifesi

Türk Telekom Prime 10 GB paketi ile her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 sms ve 10 GB internet paketine sahip olacaksınız. Ayrıca Prime avantajlarından faydalanabileceksiniz. Türk Telekom Müşteri Hizmetleri numarası ile yaptığınız görüşmelerde direk bağlanma hakkınızda olacak. Size özel müşteri hizmeti ile işlerinizi çok kolay şekilde halledebilirsiniz.

  1. Prime 10 GB Taahhütlü paketi : Yeni aktivasyon, numara değiştirme, Türk Telekom faturasız hattınızdan faturalı hatta geçtiğiniz taktirde bu paketten 59 TL’ye faydalanabilirsiniz.
  2. Prime 10 GB Taahhütsüz paketi : Yeni aktivasyon, numara değiştirme, Türk Telekom faturasız hattınızdan faturalı hatta geçtiğiniz taktirde taahhüt vermeden bu paketten 79 TL’ye faydalanabilirsiniz.
  3. Cepte Avantaj Kampanyası : Bu kampanya ile ultra kampanyasına 12 ay taahhüt verenler bu paketten 49 TL’ye yararlanabilirler.

Prime 10 GB Tarifesine nasıl geçiş yaparım ?

Prime 10 GB kayıt

Pakete geçmek için PRIME 10 GB yazıp 5555 sms gönderdikleri taktirde bu pakete geçiş yapabilirler. Ayrıca bu pakete geçiş yaptıktan sonra CEPTEAVANTAJ yazıp boşuk bırakıp TC numaranızı 5555 gönderdiğiniz taktirde 12 kalma sözünüze bu paketten 49 TL yararlanamaya başlayabilirsiniz.

Prime 15 GB Tarifesi

Prime 15 GB tarifesi

Türk Telekom Prime 15 GB paketi ile her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 sms ve 15 GB internet paketine sahip olacaksınız.

  1. Prime 15 GB Taahhütlü paketi : Yeni aktivasyon, numara değiştirme, Türk Telekom faturasız hattınızdan faturalı hatta geçtiğiniz taktirde bu paketten 75 TL’ye faydalanabilirsiniz.
  2. Prime 15 GB Taahhütsüz paketi : Yeni aktivasyon, numara değiştirme, Türk Telekom faturasız hattınızdan faturalı hatta geçtiğiniz taktirde taahhüt vermeden bu paketten 58 TL’ye faydalanabilirsiniz.
  3. Cepte Avantaj Kampanyası : Bu kampanya ile ultra kampanyasına 12 ay taahhüt verenler bu paketten 65 TL’ye yararlanabilirler.

Prime 15 GB Tarifesine nasıl geçiş yaparım ?

Prime 15 GB kayıt

Pakete geçmek için PRIME 15 GB yazıp 5555 sms gönderdikleri taktirde bu pakete geçiş yapabilirler. Ayrıca bu pakete geçiş yaptıktan sonra CEPTEAVANTAJ yazıp boşuk bırakıp TC numaranızı 5555 gönderdiğiniz taktirde 12 kalma sözünüze bu paketten 49 TL yararlanamaya başlayabilirsiniz.

Yorum bırakın