Vodafone Paketleri & Tarifeleri

Kafana Göre Saati – Vodafone

Kafana Göre Saati

Vodafone gençler için sunduğu Kafana Göre Saati kampanyası ile uygun fiyata günlük 1 saat ücretsiz paketler dağıtmaya devam ediyor. Freezoneli olan Faturalı ve Faturasız hatlar için geçerli olan bu paket ile instagram, twitter, facebook, izlesene ve youtube paketlerini ücretsiz izleyebilirsiniz. Aylık veya günlük alacağınız bu paketler ile kafanıza göre 1 saat ücretsiz fayda sağlayabilirsiniz.

İnternetten Yemeyen Kafana Göre Saati

İnternet yemeden kullanabileceğiniz bu paket ile yeni Vodafoneliler içindefaturalı hat sahiplerine 12+12 kalma sözü verdiklerinde 3 GB internet paketini 21:00 ile 09:00 arasnıda kullanabileceğiniz bedava internet paketi veriyor. Bu paketi satın almak isteseniz faturalı hat için paket içinde kalan 3+3 GB internet, 1000 dakika konuşma ve 1000 sms paketine 24 aylık söz vermeniz halinde 25 TL’den satın alabilirsiniz. Konumuz biraz dağıldı ama kafana göre saatini söz vermeden de satın alabilirsinir.

Bu paket aylık ve günlük ayrılmaktadır. Sizler için kafana göre saati ile ilgili paket içeriğini paylaşmaya başlayalım.

Vodafone Aylık Kafana Göre Saati

  • Aylık Kafana göre saati paketini aldığınızda, günlük 1 saat Video ve Müzik : İzlesene ve youtube sitelerinde kullanabileceğiniz günlük paketten aylık 9 TL’ye yararlanabilirsiniz.
  • Aylık Kafana göre saati paketini aldığınızda, günde 1 saat Sosyal medya : Facebook, twitter ve instagram sitelerinde gezdiğinizde günde 1 kullanabileceğiniz bu paketten 9 TL’den yararlanabilirsiniz.

Aylık kafana göre saati kampanyasından yararlanmak için Faturasız hatlar için KAFANA GORE yazıp 3636 sms atarsanız aylık abone olursunuz ve günlük 1 saat bedava kullanma şansınız olur. Üstelik fatursazız hatlara ilk ay ücretsiz. Eğer hattınız Faturalı ise FATURALI KAFANA GORE yazıp 3636 gönderebilirsiniz. Günlük kullanımlarınızda 1 saat boyunca internet paketinizi yemez.

Vodafone Günlük Kafana Göre Saati

  • Günlük 1 saat Video ve Müzik : İzlesene ve youtube sitelerinde kullanabileceğiniz günlük paketten aylık 9 TL’ye yararlanabilirsiniz.
  • Günde 1 saat Sosyal medya : Facebook, twitter ve instagram sitelerinde gezdiğinizde günde 1 kullanabileceğiniz bu paketten 9 TL’den yararlanabilirsiniz.

Vodafone günlük kafana göre saati paketi video siteleri için nasıl yapılır ?

  1. Faturasız hatlar için : VIDEO SAATI yazıp 3636 sms attığınız taktirde günlük 1 saat geçerli olan bu paketten 2 TL’ye yararlanabilirsiniz.
  2. Faturalı hatlar için : SAATLIK VIDEO yazıp 3636 sms attığınz taktirde günlük 1 saat geçerli olan bu paketten 2 TL’ye yararlanabilirsiniz.

Vodafone günlük kafana göre saati paketi sosyal medya siteleri için nasıl yapılır ?

  1. Faturasız hatlar için : SOSYAL MEDYA SAATI yazıp 3636 sms attığınız taktirde günlük 1 saat geçerli olan bu paketten 2 TL’ye yararlanabilirsiniz.
  2. Faturalı hatlar için : SAATLIK SOSYAL yazıp 3636 sms attığınz taktirde günlük 1 saat geçerli olan bu paketten 2 TL’ye yararlanabilirsiniz.

Faturalı ve faturasız hatlar için yukarıda belirttiğim smsleri attıktan sonra onay sms geldiği andan itibari ile aktif olur.

Kafana Göre Saati’ni nasıl kullanırım?

Bu uygulamanın saatini ayarlamak için ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasını indiriniz. Menü kısmından ek paketlere tıklayınız. Kafana göre saatini seç kısmına tıklayıp açılan ekrandan seçiminizi yaparak kullanacağınız paketin saatini ayarlayabilirsiniz.

Kafana Göre Saati nasıl belirlenecek ?

Kafanız biraz karışmış olabilir bu soru işaretini de giderelim. 1 saat kullanım hakkınız girdiğiniz siteye göre ayarlarsanız her girdiğinizde saatinizden düşer. Örnek sabah Youtube girdiniz ve 30 dakika video izlediniz sonra çıktınız akşamda mesai dönüşü tekrar girdiniz izlemeye başladınız kalan 30 dakikanızdan düşer. Paket bittiğinde size bilgi gelir. Kalan sürenizi de KALAN yazıp 3636 sms atarak öğrenebilirsiniz. Diğer detayları buradan inceleyebilirsiniz. Vodafone’nin sizler için tanıttığımız Vodafone paketleri incelemeyi unutmayınız.

 

Yorum bırakın