Vodafone Paketleri & Tarifeleri

Konuştukça internet kazandıran tarifeler – Vodafone

Konuştukça internet kazandıran tarifeler

Vodafone Faturasız hatlara yönelik Konuştukça internet kazandıran tarifeler hakkında tanıtım reklamlarını yayınladı. Türkiye’de ilkleri gerçekleştiren Vodafone konuştukça internet kazandıran tarifeleri ile hafta içi konuştuğunuz kadar hafta sonu internet paketi kazanacaksınız. Faturasız hatlar için düzenlediği bu paket hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşmaya başlayalım.

Konuştukça internet kazandıran tarifeler – Vodafone

konuştukça kazandıran tarife

Konuştukça internet kazandıran tarifeler ile ilgili Vodafone 3 ayrı paket ile sizleri tanıştırıyor bu paketler şu şekildedir.

 1. Vodafone Konuştuğunca İnternet S paketi
 2. Vodafone Konuştuğunca İnternet M paketi
 3. Vodafone Konuştuğunca İnternet L paketi

Konuştukça internet kazandıran tarifeler & paketler hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Konuştukça internet kazandıran tarife nasıl yapılır merak ediyorsanız heyacanlanmaya gerek yok sizlere bu tarifeleri ve şartlarını anlatacağız. Faturasız hatlar için düzenlenen bu paketten sadece Yeni Faturasız Vodafone müşterileri kullanabilir bunu belirtmekte fayda var.

Vodafone Konuştukça Kazandıran Paketler nasıl yapılır ?

Konuştukça Kazandıran paketler

Konuştukça internet kazandıran tarifeler ve paketlerden yararlanmak için şimdilik Vodafone Faturasız hatların tarife değişikliğine izin vermemekle birlikte bu paketten hattını Vodafone Faturasız hatlara taşıyanlar veya yeni Vodafonelu olanların faydalanacağı şartları altında yazmaktadır. İlerleyen zamanlarda tüm kullanıcılarına sunulur mu bilinmez ama sunulursa Faturasız hat kullanıcıları için güzel olacağını düşünmekteyim.

Vodafone Konuştuğunca İnternet S Paketi

Vodafone Konuştuğunca İnternet S Paketi

Her yöne 500 dakika, her yöne 1000 sms ve 1 GB internet paketinden 19 TL yararlanırken konuştukça bedava internet kazanacaksınız.

Vodafone Konuştuğunca İnternet M Paketi

Vodafone Konuştuğunca İnternet M Paketi

Her yöne 500 dakika, her yöne 1000 sms ve 2 GB internet paketinden 22 TL yararlanırken konuştukça bedava internet kazanacaksınız.

Vodafone Konuştuğunca İnternet L Paketi

Vodafone Konuştuğunca İnternet L Paketi

Her yöne 500 dakika, her yöne 1000 sms ve 3 GB internet paketinden 27 TL yararlanırken konuştukça bedava internet kazanacaksınız.

*Hafta içi 100 dakika konuştuysanız, hafta sonu kullanacağınız 100 dakika internet paketine sahip olacaksınız. Bu paketi video, oyun ve müzik dinlerken kullanabilirsiniz.

Konuştukça internet kazandıran tarife esasları

 • Paketteki hediyeleri Pazartesi 00:59 ile Cuma 23:59 arasında konuştuğunuz kadar hafta sonu kullanacağınız internet dakikaları kazanırsınız
 • Kazanılan internet paketi Cumartesi 00:59 ile Pazar 23:59 arasında kullanılması gerekir bir sonra ki haftaya devir etmez
 • Kazanılan bedava internet süreleri data olarak maksimum 10 GB tekabül eder. 10 GB üzeri kullanımınıza izin verilmez
 • Telefonunuzun internet paketi açık olabilir ancak 100kb altında bir data alışverişi olursa size tanınan hediye internet dakikalarınızdan yemez.
 • Bu paket için sizden ekstradan hattınıza Vodafone TL yükleme istemez.
 • Hattınızda yeterli TL varsa tarifeniz her hafta otomatik olarak yenilenir.
 • Abonelerin hattındaki tarifeyi yenilemesi için 3 gün önceden size bilgi verir.
 • Tarife kapsamında 444 numaralar ve özel numaralar dakika kazanma kapsamındadır.
 • Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone’a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.
 • Tarifeden 3G ve 4.5G internet kampamından yararlanabilirsiniz.

Vodafone Konuştukça Kazandıran Reklam Filmi

Yorum bırakın