Vodafone Paketleri & Tarifeleri

PuhuTV Behzat Ç ücretsiz izleme


Vodafone sponsorluğu ile PuhuTV Behzat Ç ücretsiz izleme şansına sahipsiniz. Yıllanmış ve beklenilen dizinin devamının hangi kanalda geleceğini beklerken Behzat Ç ile ilgili PuhuTV’nin twitter hesabından yazdığı bir mesaj tüm dikkatleir üzerine çekti. Yeni Behzat Ç dizisinin devamını PuhuTV’de çıkacağı söylentileri gittikçe artıyor. PuhuTV Behzat Ç dizisinin 12 Haziran’da yayınlanacağını duyurdu ancak daha sonra hızlı bir şekilde bu bilgiyi kaldırdı. 12 Haziran PuhuTV Behzat Ç. imamların öcü yayınlanacak mı merakla bekliyoruz.

PuhuTV Behzat Ç ücretsiz izleme

Şu anda baş rol oyuncusu Behzat Ç karakterini canlandıran Erdal Beşikçioğlu’nun çalıştığı diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu. PuhuTV 12 haziranda olduğunu duyurduğu dizi afişinide kaldırması merakları gittikçe arttıyor. Biz yinede Vodafone ile nasıl bedava izleyeceğinizi anlatalım. 12 Haziran 2017 tarihinde yeni Behzat Ç. dizisi PuhuTV’de yayınlanacak mı bilinmez ama yayınlanırsa dizi sektöründe çok büyük bir güzelliğe neden olur. Sansür içercek içeriklerin TV kanallarında yayınlanma yasağı nedeni ile PuhuTV’de bu dizi yayınlanırsa sıkıntısız güzel konular işlenebileceğini ve 120 dakika sıkıntısının ortadan kalkacağı da ortada. Dizi sektörüne yenilik getiren PuhuTV bu yeniliklerini ne kadar süre korur bilinmez ama zaman neler olacağını gösterecek.

PuhuTV Behzat Ç ücretsiz izleme

PuhuTV ücretsiz nasıl izlenir ?

PuhuTV aslında ücretsiz internet kotanızdan yiyor. Eğer cep telefonunuzdan ücretsiz PuhuTV’de Fi dizisi paketini çıkaran Vodafone aylık 10GB kullanabileceğiniz 1 aylık ve 6 aylık ücretsiz paketler veriyor. Yeni Vodafone Red paketine üye olanlar FI 6 yazarak 3636 sms ayarlarsa 6 ay boyunca aylık 10 GB internet paketi kullanabilirler. Eğer eski Vodafone Red paketi kullanıyorsanız 1 ay bedava Fi paketi kullanma şansıda veriyor. Eski vodafone red paketleri için FI 1 yazıp 3636 sms yolladıkları taktirde 1 aylık vodafone bedava internet izleme paketi kazanabilirler. Bu konu ile ilgili Fi dizisi ücretsiz izleme başlıklı konumuzu paylaşmıştık o konumuzu inceleyebilirsiniz. Vodafone Red paketleri hakkında bilgiler öğrenebilirsiniz.

Behzat Ç. PuhuTV imamların öcü olarak yayınlanacağı ancak bunun PuhuTV’de yayınlanması konusunda bir açıklama yapılmadı. PuhuTV eğer böyle bir açıklama da yaparsa sizlerle paylaşacağız. Vodafone’nin sponsorluğunda bedava internet izleme paketinden yararlanmak için sizlere bilgiler verdik. Sadece fi fizisi değil Vodafone PuhuTV paketi ile diğer dizileride aylık 10 GB bedava internet paketi ile izleyebilirsiniz. Son olarak bu paket sadece PuhuTV için geçerli bedava internettir.

Dizisinin eski bölümlerini PuhuTV‘den izleyebilirsiniz.

Yorum bırakın