Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları Türk Telekom Paketleri & Tarifeleri

2017 Ramazan Sahur bedava internet paketi – Türk Telekom

Ramazan Sahur bedava internet

2017 Ramazan Sahur bedava internet paketinden ücretsiz faydalanmak için sizlere detaylı bilgi vereceğiz. Türk Telekom’un geleneksel hale getirdiği Ramazan’a özel bedava internet kampanyası ile sahur vaktindin de, 2017 Ramazan bedava internet paketi ile 10 GB bedava internet paketine sahip olacaksınız. Türk Telekom’un sahur vakitlerine özel kullanabileceğiniz 10 GB internet paketini ve konuşma paketini sabah 02:00 ve 06:00 arasında kullanabilirsiniz. Eski tabirle 2017 Avea Sahur bedava internet kampanyasıda diyelim geleneğimizi bozmayalım.

Türk Telekom Ramazan Sahur Paketi 2017

Türk Telekom’un kullanıcılarına özel olarak sunduğu bu paket ile 10 GB bedava internet paketinin yanında sizlere ek bir bilgi daha vereceğiz. Türk Telekom Ramazan paketi ile ramazan boyunca günün menüsünü ve sahur imsak vakitlerinden ücretsiz yararlanabileceksiniz.

2017 Ramazan Sahur bedava internet paketi

2017 Ramazan sahur bedava internet paket nasıl yapılır sorusunun cevabına gelelim. Telefonlarınızdan sms kısmına gelerek Sahur yazıp 5555 ücretsiz sms atabilirsiniz. Bu kampanyadan Faturalı ve Faturasız tüm hatlar yararlanabilir. Ramazan boyunca bu paketten 1 defa yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Sahur kampanyasından kimler yararlanabilir ?

Bu kampanyadan aşağıdaki paketlerdekiler faydalanabilirler.

  • Türk Telekom faturasız ofis, bayi, katlayan, standar, data tarifeleri
  • Bimcell
  • Pocell
  • PTT faturasız
  • SEÇ tarifeleri
  • Esnaf ve Esnaf Dostu paketler
  • Türk Telekom bireysel faturalı ve fatursauz müşteriler

Türk Telekom Sahur Paketi nasıl yapılır ?

Türk Telekom Sahur Kampanyası

Ramazan Sahur bedava internet yapmak için SAHUR yazı 5555 sms at gelen onay sms ile 10 gb internet paketini ve 10bin dakika konuşabilirsiniz. Ancak bu internet paketi ve konuşma paketinin süreleri belirlidir ve bu süreler dışında kullanılamaz. IPTAL SAHUR yazıp 5555 yollayarak bedava internet paketinizi iptal edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Sahur Paketini ne zaman kullanabilir ?

sahur kampanya türk telekomSahur Paketini Ramazan boyunca 02:00 ve 06:00 arasında kullanabilirsiniz. 10 GB geçerli internet ramazan ayı boyunca 1 defa geçerli olduğunu unutmayınız. 06 Haziran-04 Temmuz 2016 arasında geçerli olan bu pakete son katılım 4 Haziran 2017 saat 01:30 olduğunu belirtmek isteriz bu nedenle ne kadar arkadaşınız varsa hemen dağıtmaya başlayın paylaşın ki herkes bu paketten faydalanma şansına sahip olsun.

Şimdi geldik Ramazan paketi kampanyasına bu kampanya ile size bir bonusta biz veriyoruz. Ramazan paketi ile imsak vakitleri, günün menüsü, yemek tarifleri ve Ramazan’a özel sağlıklı beslenme önerileri cebinize geliyor! bu paket tamamen ücretsiz olduğunu belirtmek gerekiz.

2017 Ramazan Paketi nasıl yapılır ?

Bu paketten ücretsiz faydalanmak için RAMAZAN yazıp 3312 sms atınız. Bulunduğunuz ilin sahur ve iftar vakitlerini Türk Telekom kullanıcıları ücretsiz sms ile öğrenebilirler. İL PLAKA KODU yazıp 3312’e sms atabilirler. Bu kampanyadan ücretsiz faydalanırsınız. Bu paketten ramazan sonuna kadar ücretsiz faydalanacaksınız. Diğer ücretsiz hizmetler için Türk Telekom bedava internet paketi kategorisine bakmanızı öneririz. Kampanya alıntı sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Yorum bırakın

3 Yorumlar