Vodafone Paketleri & Tarifeleri

SüperNet Cepte WiFi Vodem internet Kampanyası – Vodafone

SuperNet Cepte WiFi Vodem internet

SüperNet Cepte WiFi Vodem internet Kampanyası ile istediğiniz yerde Vodemnet ile internete bağlanabilirsiniz. Wifi keyfini yaşamak ve istediğiniz her yerden internet girmek için oluşturulan Vodem internet paketleri ile Vodafone sizlere mükemmel çözümler sunmaya devam ediyor. 10 bilgisayar, cep telefonu ve tableti destekleyen Wifi Modemler ile 4.5 internet hızını uygun fiyatlara yaşayacaksınız.

SüperNet Cepte WiFi Vodem internet Kampanyası

Vodafone Vodem ile istediğiniz yerden internete bağlanacaksınız. 6 saate kadar internet keyfi yaşatan Vodemler ile 10 kişiye kadar bağlantı yapabilirsiniz. Vodemleri kullanmakta oldukça kolay ve basit sadece açma tuşuna basıp wifi şifresini telefonunuza yazmanız yeterlidir. Vodafone SüperNet Cepte WiFi Vodem İnternet Kampanyası 3 paketten oluşmaktadır bu paketler 5 GB, 10 GB ve 20 GB data internet paketlerini içermektedir.

SüperNet Cepte WiFi Vodem internet kampanyasından yararlanmak için data internet paketi satın almanız ve 24 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir. Data paketi konuşma işlemlerine kapalı olduğunu sadece internet için kullanıldığını belirtmek gerekiyor.

SüperNet Cepte WiFi Vodem internet

 • SüperNet Cepte WiFi 5 GB Vodem internet Kampanyası : 5 GB internet + Vodafone TV kampanyasından aylık 29 TL’ye yararlanabilirsiniz.
 • SüperNet Cepte WiFi 10GB Vodem internet Kampanyası : 10 GB internet + Vodafone TV + Digiturk Eğlence paketinden aylık 39 TL’ye yararlanabilirsiniz.
 • SüperNet Cepte WiFi 20GB Vodem internet Kampanyası : 20 GB internet + Vodafone TV + Digiturk Eğlence + Digiturk Taraftar paketinden aylık 69 TL’ye yararlanabilirsiniz.

SüperNet Cepte WiFi Vodem internet nasıl satın alınır ?

Cepte Wifi Vodem internet paketini satın almak için en yakın Vodafone bayisine uğramalısınız ayrıntılı bilgi için Vodafone Müşteri Hizmetleri numaralarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

SüperNet Cepte WiFi Vodem internet Kampanyası Esasları

 • 24 aylık taahhütlü paketlerden çıkış yaptığınız taktirde yukarıda belirtilen indirim bedelleri aylık olarak hesabınıza yansıtılır.
 • Paketlerinizi bir üst pakete geçirdiğiniz taktirde ekstradan ücret ödemeden taahhütünüz devam eder. Ek ücret ve cayma bedelleri yansıtılmaz.
 • Bu paketten yararlanmak için Faturalı data paket satın almanız veya mevcut hattınızı data paketine çevirmelisiniz.
 • Cepte SüperNet WiFi Vodem internet Kampanyası için Modem ücreti taahhütlü pakete dahildir.
 • Paketiniz bittiğinde eğer Vodafone ek internet paketi almazsanız her 1 GB için 9 TL ücretlendirme yapılır.
 • Faturanız maksimum 100 TL gelebilir eğer 100 TL limitini aşarsa internetiniz otomatik olarak durdurulur.
 • Wifi modeminizle en fazla 10 kişiye aynı anda internet verebilirsiniz.
 • Özel iletişim vergisi ve Telsiz ruhsat bedeli kullanıcı tarafından ödenir.
 • Kampanya kapsamında Vodafone Vodem olarak R216 modeli sizlere verilir. Bu modem taahhüt sonrası sizin olur ancak taahhüt iptal ettiğiniz taktirde 164 TL cihaz bedeli hattınıza yansıtılacağını unutmayınız.

SüperNet Cepte WiFi Ek internet paketi nasıl yapılır ?

4.5G süpernet paketlerinden SüperNet Cepte WiFi Vodem ek paket almadığınız taktirde internetiniz bittiğinde her 1 GB internet paketi harcamanıza 9 TL kestiğini belirtmiştik. Ancak 15 TL’ye Cepte WiFi 4GB ek internet paketi almanız sizler için daha avantajlı olacaktır. Vodafone Ek 4GB internet paketini 15 TL’den almak için EK 4 GB yazarak 3636 sms atmanız gerekmektedir. Gerekli ek paket hattınıza tanımlandığında sms gelecek ve daha sonra kullanmaya devam edebileceksiniz.

Yorum bırakın