Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom 1 GB bedava internet

Türk Telekom 1 GB Bedava internet

Türkiye’nin en çok bedava internet dağıtan GSM Operatörü Türk Telekom 1 GB bedava internet 2017 kazanmak çok kolay. Sizlere sunacağımız bu paket sayesinde Türk Telekom 1 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Faturasız 1 GB Bedava internet paketi nasıl yapılır bunun hakkında sizlere bilgi vermeye başlayalım. Türk Telekom paketleri için sitemizin konularını incelemenizi öneririz.

Türk Telekom 1 GB bedava internet paketi

Türk Telekom’un ismine aslında pek alışamadık Avea bedava internet söylüyorum ancak yeni ismi ile Türk Telekom bedava internet kampanyasından yararlanmak için yapmanız gerekenler oldukça kolay. 1 GB bedava internet kazanmak için ilk olarak kayıt olmanız gerekmektedir.

Türk Telekom 1 GB bedava internet paketi nasıl yapılır?

Türk Telekom 1 GB bedava internet

Türk Telekom bedava 1 GB internet paketi kazanmak için faturasız hattınızın olması gerekmektedir ve 30 TL yükleme yaptığınızda bedava internet paketi tanımlanacaktır. 30 TL yüklemeden önce 1 GB KAZAN yazıp 5555 yollamanız gerekmektedir. Daha sonra turktelekom.com.tr veya Türk Telekom mobil uygulamasından kontör yüklediğiniz taktirde 1 ay kullanılmak üzere 1 GB internet paketiniz hattınıza tanımlanır.

1 GB KAZAN 5555 Şartları

Türk Telekom bu kampanyayı 15 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olduğunu belirtmiştir. Bu kampanyadan BIMCELL, Pocell, PTTcell, Teknosa Mobil, Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Mobildata Jet hariç tüm faturasız hat kullanıcıları yararlanabilir. Kampanyaya başarılı bir şekilde kayıt olduğunuz taktirde Türk Telekom tarafından sizlere sms ile bilgi verilecektir. 30 TL üzeri yüklemeniz halinde 7 gün geçerli 1 GB bedava internet kazanırsınız, eğer 30 TL altı yükleme yaparsanız 24 saat geçerli bedava internet sahibi olursunuz.

Türk Telekom 1 GB bedava internet paketi nasıl iptal edilir ?

1 GB bedava internet paketini iptal etmek isterseniz IPTAL 1GB KAZAN yazıp 5555 yollamanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Kalan bedava internet Paket Sorgulama

Türk Telekom Bedava internet paketinizin kalan miktarını öğrenmek için KALAN 1GB KAZAN yazıp 5555 göndermeniz yeterli olacaktır sizlere gönderilecek sms bilgisinde bu konu hakkında detaylı bilgiler ücretsiz olarak iletilecektir. Umarım bu konu sizlere yardımcı olur ilerleyen zamanlarda Türk Telekom Bedava internet 2017 başlıklı konumuz ile sizlere daha fazla bilgi vereceğiz. Umarım bu yazımızı beğenmişsinizdir. Bir sonraki kampanya ve tarife bilgilerinde görüşmek üzere kendinize iyi bakın 🙂

Yorum bırakın