Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları Türk Telekom Paketleri & Tarifeleri

Türk Telekom 4 GB bedava internet paketi

Türk Telekom 4 GB bedava internet

Türk Telekom 4 GB bedava internet kapsamında Türk telekom (Avea) bedava internet kampanyalarını paylaşmaya devam ediyoruz. Türk Telekom beleş internet kampanyalarında oldukça bonkör olduğunu belirtmek gerekiyor. Türk Telekom’un sizler için sunmuş olduğu bedava internet kampanyasından faydalanmak için sizlerin neler yapması gerektiğini anlatacağız. Bu kampanya Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları için geçerli olduğunu belirtmek gerekiyor.

Türk Telekom 4 GB bedava internet paketi 2017

Türk Telekom 4 GB bedava internet paketi 2017 kapsamında sizlerde bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlemler oldukça basit olduğunu sizler için anlattığımız başlıklar doğrultusunda hareket ettiğiniz taktirde çok basit bir şekilde bedava internetinize kavuşacaksınız. Bu kampanyadan yararlanmak için online TL yüklemesi yapmanız gerektiğini belirtmemiz gerekiyor.

Türk Telekom (Avea) 30 gün geçerli olan 1 GB bedava internet paketi veya 4 GB bedava internet paketi kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken işlem Turk Telekom web sitesinden Online işlemler bölümüne girmeniz gerekmektedir. Online işlemler bölümünde telefon numaranızı ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Türk Telekom online işlemler şifresini *952# tuşlayarak ücretsiz öğrenebilirsiniz. Türk Telekom online işlemler

Türk Telekom online işlemlerden TL yükleme seçeneğinden kredi kartınız veya bankamatik kartınız ile yükleme yapabilirsiniz. Yükleme yaptığınız taktirde yüklemenize bedava internet kazanacaksınız.

  1. 35 TL altı ilk defa online yüklemeye Türk Telekom 1 GB hediye internet
  2. 35 TL ve üzeri ilk defa online yüklemeye Türk Telekom 4 GB hediye internet

Türk Telekom 4 GB bedava internet paketi şartları

  • Bireysel Türk Telekom faturasız hat paketleri yararlanabilir.
  • 1000 TL üzeri hattında para olanlar yüklemeden bedava internet kazanamaz.
  • Kampanya için sms kayıtı olmanıze gerek yoktur.
  • Kampanya kampasamında bedava internet paketleri devir işlemi yapılamaz.
  • Yüklenen bedava internetler 30 gün içinde kullanılması gerekmektedir.
  • Bu kampanyadan 26 Temmuz 2017 tarihine kadar faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet 2017 paketlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Eğer 25 yaş altında iseniz Türk Telekom Selfy’li olabilir ve 1 GB bedava internet paketlerinden yararlanabilirsiniz. Bu paketten ise Selfy Mor paketlerinden birinde olması gerektiğini belirtmek isteriz. Detaylı bilgileri buradan inceleyebilirsiniz. Diğer bir kampanya olan bedava internet kazanmak istiyorsanız 1 GB KAZAN yazıp 5555 yazmanız halinde 30 TL yükleyerek yine bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

 

Yorum bırakın