Türk Telekom Paketleri & Tarifeleri

Türk Telekom Faturalı Hat Aylık ek internet paketleri

Türk Telekom Faturalı Hat Aylık ek internet paketleri

Türk Telekom Faturalı Hat Aylık ek internet paketleri hakkında detaylı bilgiler vermek için sizlerle yeni bir yazıda beraberiz. İnternet paketi bitenlerin uygun fiyatlara Türk Telekom faturalı hatları için oluşturduğumuz bu yazımızda haftalık ve aylık ek internet paketleri ile istediğiniz zaman paketinize ek internet paketi alabilirsiniz. Eğer her ay ek internet ihtiyacınız oluyorsa paketinizi bir üst paketlere geçirmenizi öneririz.

Türk Telekom Faturalı Hat Aylık ek internet paketleri

Faturalı hat ek internet paketleri başlıklı yazımızda Faturalı hatlar için yazımızı oluşturduğumuzu belirtmekte fayda var. İlerleyen zamanlarda Faturasız hatlar içinde ek internet paketleri oluşturarak faturasız hatlara yönelik yazımızı sizlerle paylaşacağız. Türk Telekom Aylık Ek internet paketleri şu şekildedir.

  1. Türk Telekom Aylık 1 GB Ek İnternet Paketi : 12 TL
  2. Türk Telekom Aylık 2 GB Ek İnternet Paketi : 15 TL
  3. Türk Telekom Aylık 4 GB Ek İnternet Paketi : 19 TL
  4. Türk Telekom Aylık 6 GB Ek İnternet Paketi : 29 TL
  5. Türk Telekom Aylık 10 GB Ek İnternet Paketi : 39 TL

Yukarıda da gördüğünüz gibi Türk Telekom ( Avea ) ek internet paketleri Faturalı hatlar için oldukça uygun olduğunu göreceksiniz. Bu paketleri nasıl yapacağınızı teker teker sizlerle paylaşacağız ve size uygun ek internet paketi hangisi ise SMS kodunu yazarak paketinizi satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Aylık Ek internet paketleri

Faturalı hat ek internet paketleri hakkında sizlere bilgi vermeye başlayalım. Aylık ek internet paketlerini tanıtacağımız bu kısımda Türk Telekom diğer operatörlere bir fark atarak 6 GB ek internet paketi ve 10 GB ek internet paketini faturalı hat sahiplerine sunmaya devam ediyor. Fiyatları da gayet uygun görünüyor.

Türk Telekom Aylık 1 GB Ek İnternet Paketi

Aylık 1GB İnternet Paketi

Türk Telekom Faturalı Hat Aylık ek internet paketleri kapsamında, Türk Telekom 4.5G internet hızının keyfine varmak için eğer internet paketiniz yetmiyorsa aylık 1 GB ek internet paketini 12 TL’den satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken AYLIK 1GB yazıp 5555 sms attığınız taktirde 30 günlük internet paketine sahip olursunuz. Ayda 1 defa satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Aylık 2 GB Ek İnternet Paketi

Aylık 2GB İnternet Paketi

Türk Telekom Faturalı Hat Aylık ek internet paketleri kapsamında, aylık 2 GB ek internet paketini 15 TL’den satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken AYLIK 2GB yazıp 5555 sms attığınız taktirde 30 günlük internet paketine sahip olursunuz. Faturalı hat ek internet paketleri ile özgürce internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom Aylık 4 GB Ek İnternet Paketi

Aylık 4GB İnternet Paketi

Türk Telekom Faturalı Hat Aylık ek internet paketleri kapsamında, Türk Telekom aylık 4 GB ek internet paketini 19 TL’den satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken AYLIK 4GB yazıp 5555 sms attığınız taktirde 30 günlük internet paketine sahip olursunuz.

Türk Telekom Aylık 6 GB Ek İnternet Paketi

Aylık 6GB İnternet Paketi

Türk Telekom Faturalı Hat Aylık ek internet paketleri kapsamında, aylık 6 GB ek internet paketini 29 TL’den satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken AYLIK 6GB yazıp 5555 sms attığınız taktirde 30 günlük internet paketine sahip olursunuz.

Türk Telekom Aylık 10 GB Ek İnternet Paketi

Aylık 10GB İnternet Paketi

Türk Telekom diğer operatörlere göre ek internet paketlerini oldukça uyguna veriyor. Turkcell ve Vodafone 10 GB ek internet paketi vermezken Türk Telekom aylık 10 GB ek internet paketini 39 TL’den satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken AYLIK 10GB yazıp 5555 sms attığınız taktirde 30 günlük internet paketine sahip olursunuz.


Türk Telekom ek internet paketlerini aylık değilde 1 haftalık veya 2 haftalık almak isterseniz Türk Telekom Faturalı Hat Haftalık ek internet paketleri başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Yorum bırakın

2 Yorumlar