Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Ramazan Sahur bedava internet 2018


Uzun zamandır makale içerik eklemiyoruz Türk Telekom Ramazan Sahur bedava internet paketini sizlere detaylı bir şekilde tanıtmaya gerekiyorsa bu konular hakkında daha fazla bilgi vermeye devam edeceğiz. Ramazan ayı tüm ayların sultanı olarak geçer her sene bir önceki seneleri aratsada yinede tadını çıkarmakta fayda var. Ah nerde kaldı o eski ramazanlar, eski sahurlar deriz ya işte o zaman bu zaman. Türk Telekom’da bunu düşünerek 2015 yılından beri düzenli olarak SAHUR KAMPANYASI yapmaya devam ediyor. Her ay 30 günlük ramazan ayı sürecinde sahur saatleri arasında 10 GB bedava internet dağıyıyor. Bizlerde sizler için bu tip konular olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdi gelelim konumuza eğer faturalı ve faturasız hat sahibiyseniz yapmanız gereken işlem oldukça kolay. SAHUR yazıp 5555 sms atacaksınız ve gelen sms karşılığında SAHUR ONAY yazmanız yeterlidir. Zaten sms attığınızda Türk Telekom size göndereceği cevaben sms ile sizleri yönlendirecektir.

Türk Telekom Sahur 10 GB bedava internet paketi 2018 yılında da devam ediyor. Türk Telekom Ramazan bedava internet paketleri kampanyasından faturalı ve faturasız hat kullanıcılar Ramazan ayının birinci gününden itibaren, Türk Telekom sahur kampanyası adı altında operatör kullanıcılarına sunuyor. Türk telekom sahur bedava internet paketi ile  ramazan ayı boyunca sahura özel bedava internet paketin tadını çıkarabileceksiniz. Ayrıca sizler için diğer operatörlerinde kullanabileceği sahur bedava paketlerini de sizlere sunuyoruz. Bu kampanyalar hakkında da bilgiler vereceğiz.

Türk Telekom Sahur paketini anlatmadan önce, Turkcell Ramazan Sahur bedava internet paketini sizlerle paylaşmıştık. Şimdi sıra ise Türk Telekom sahur bedava internet nasıl alınır ?, Türk Telekom ramazan bedava internet paketi hakkında bilgilerin bulunduğu makalemizi anlatmaya devam edelim. Türk Telekom geleneksel hale getirdiği Ramazan bedava internet kampanyasında kazanacağınız bedava internetleri sahur saatlerinde kullanıcılarına sunuyor.

Sahur bedava internet soru cevap şeklinde yazmamız aslında daha kolay ve güzel olacaktır. Bu nedenle Türk Telekom Ramazan’a özel SAHUR kampanyasını anlatmaya başlayalım.

Türk Telekom Ramazan Sahur 10 GB bedava internet paketini ne zaman kullanabilirim ?

Türk Telekom (Avea) ramazan ayında bedava internet paketi dağıtma konusunda en bonkör operatörlerden birisi desek yanlış olmaz. Sahur saatlerinde fayda sağlayacak olan sahur paket ile ramazan ayı boyunca Sahur 10 GB bedava internet paketinden gece 02:00 – 06:00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. Faturalı ve faturasız Türk Telekom hat kullanan aboneler için tanımlanan sahur kampanyasından bir kaç paket haricinde herkes kullanabilir.

Türk Telekom Sahur 10 GB bedava internet paketi nasıl yapılır ?

Türk Telekom sahur bedava internet kampanyası 2018” nasıl yapılır anlatacağız. Türk Telekom Ramazan 10 GB bedava internet paketinden yararlanmak için Türk Telekom hattınızı aktif olarak kullanmanız yeterlidir. Türk Telekom aboneleri Ramazan ayı içinde “SAHUR” yazıp 5555‘e sms atması ile bu kampanyadan faydalanmaya başlayabilecektir.  Faturasız hat kullananlar için hattına ay içerisinde 25 TL üzeri kontör yüklemesi yapmış olması gerekmektedir. Türk telekom dışında diğer operatörler içinde sizlere sahur bedava internet paketlerini sunmayada devam edeceğiz.

Türk Telekom Ramazan 10 GB bedava internet paketinden kaç defa yararlanabilirim ?

Türk Telekom hattınızdan sadece 1 defa yararlanabilmektesiniz. Ay içerisinde sizlere tanımlanacak olan 10 GB bedava internet paketini bitirmediğiniz taktirde başka aylara devredilemez.

Türk Telekom Sahur 10 GB bedava internet paketi kimler faydalanamaz ?

Faturasız hatlar için hattına 25 TL ve üzeri yükleme yapmamış kişiler SAHUR yazıp 5555 sms atsa bile bu kampanyadan faydalanamaz. Ayrıca Faturasız Ofis, ​ Bayi, Katlayan, Standart, Data tarifeleri, BİMcell, POCELL, Pttcell faturasız, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri haricindeki bireysel faturalı ve faturasız müşteriler yararlanabilir.

Türk Telekom Kalan Sahur paketini öğrenme

Türk Telekom Sahur 10 GB bedava internet paketi kampayamında aldığnız bedava internetin kaç GB kaldığını öğrenmek için KALAN SAHUR” yazıp 5555 sms atmanız yeterlidir ? Türk Telekom sahur kampanyasını iptal etmek için “IPTAL SAHUR” yazıp 5555 sms atmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Sahur Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Kampanyadan Faturasız Ofis, ​ Bayi, Katlayan, Standart, Data tarifeleri, BİMcell, POCELL, Pttcell faturasız, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri haricindeki bireysel faturalı ve faturasız müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında sahur dönemi boyunca (15 Mayıs – 15 Haziran 2018) 02:00-06:00 saatleri arasında 10GB internet ve 1.000 dakika Turk Telekom mobil hatlarla konuşma hediye edilmektedir.
 • Faturasız hat kullanıyorsanız; kayıt öncesi 48 saat veya kayıt sonrası tek seferde 25TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda kampanya faydasından yararlanabilirsiniz.
  Kampanyaya son katılım tarihi 17.06.2016 saat 01:30’dur.
 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar silinecektir.
 • Her müşterinin yalnız 1 kez kampanyaya katılma hakkı vardır. Kampanyasını iptal eden veya kampanyası iptal olan müşterilerimiz kampanyaya tekrar katılamazlar.
  Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom, TTNET veya Avea’dan en az birindeki aboneliğiniz devam ettiği sürece, abonelik, yer ve hatlarının bilgilerinizi paylaşarak kullanmamız ve bu firmaların kampanyalarını iletmemiz için onay vermiş olmanız gerekmektedir.
 • Faturalı hat kullanıyorsanız kampanyayı iptal ettiğiniz anda ücretsiz internet faydanız iptal edilecektir.
 • Faturasız hat kullanan müşteriler kampanya kaydını iptal ettikleri takdirde kazanmış oldukları hediye dakika ve internet haklarını kullanmaya devam edebilirler. Tekrar kaydolmaları durumunda hediyeler yeniden tanımlanmaz.
 • Sahur kampanyasına katılan müşterilerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş olurlar. BTK yetkilendirmesi sonucunda şirketimiz tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. 4.5G servisi istenirse iptal edebilecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, numara değişikliği yapan, faturasızdan faturalıya geçiş yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka internet içerikli paket yoksa faturalı müşteriler için mevcut tarifesi üzerinden, faturasız müşteriler için 2 KR/ 100 KB üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan dakika ve veri kullanım hakları sadece yurt içi şebeke içi kullanımlarda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları kapsamamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Kampanya kapsamındaki ücretsiz internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB, faturalı tarafta 1 Byte’dır.
 • Kampanyayı iptal etmek için IPTAL SAHUR yazıp 5555’e gönderilir.
 • Faturasız müşterimiz KALAN SAHUR yazıp 5555’e göndererek Kampanya kapsamında kalan faydalarını görebilirler.

Sahur bedava internet paketleri konularını aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz

 

Yorum bırakın