Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet paketleri 2017

Turkcell bedava internet paketleri 2017

Türkiye’nin en iyi operatörü Turkcell hediye internet kampanyaları ile diğer GSM operatörlerine büyük farklar atıyor. Turkcell bedava internet paketleri 2017 yılına ait hediye internet kampanyalarını sizlerle paylaşacağız. Bedava internet paketi adı altında sizlerle Turkcell hediye internet paketlerini tek tek sunacağız. Umarım işinize yarar ve hediye internet paketleri alırsınız.

İnternetpaketim olarak Turkcell’in son kampanyalarını sizler için takip etmekteyiz. 4.5G Turkcell hediye internet paketlerini sizlere sunacağız. Turkcell ücretsiz internet paketlerini ve detayları sitemizde Turkcell Bedava İnternet kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Turkcell bedava internet 2017 yılına ait kampanyalar çıktıkça güncelleyeceğimiz için sitemizin üzerinde bulunan takip et butonundan bu sayfamızı takip etmeyi unutmayınız.

Mobil dünyanın en fazla abonesine sahip Turkcell sundukları kampanyaları göz kamaştırıyor. Turkcell bedava internet paketleri 2017 adlı makalemiz sürekli güncelleneceğini yeni kampanyalar geldiğinde bedava internet paketleri adı altında sizlerle paylaşacağımız belirtmek isterim. Uzun zamandır bedava internet yazıp 2222 gönderdiğimizde bedava internet geliyordu ancak şu anda bunun aktifliği kalmadığını görüyorum.


Turkcell Yaani bedava internet kampanyası

Turkcell Yaani arama motoru ile bedava internet paketi dağıtmaya devam ediyor. Turkcell 1 gb bedava internet paketi yararlanmak ve detayları öğrenmek için buradan konumuzu inceleyerek Turkcell yerli arama motoru Yaani uygulamasını indirerek 1 gb ile 5 gb arasında bedava internet paketi kazanabilirsiniz.


Turkcell Ramazan Sahur Bedava internet paketi

Turkcell Ramazan sahur paketinden BİP kullanarak yararlanabilirsiniz. BİP nasıl kullanacağınızı bir alttaki yazımızda sizlerle paylaşacağız Turkcell sahur paketi 2017’den ne kadar mesaj atınca kaç GB internet paketi kazanacağınızı sizlere açıklayalım. Detaylı bilgiler için Turkcell Ramazan Sahur Bedava internet kampanyası 2017 başlıklı yazımızı inceleyebilir detayları ve nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

 • Sahur 2GB bedava internet paketi : Bu nternet paketini kazanabilmek için BİP üzerinden 5 farklı kişiye sms atmanız gerekmektedir. 5 kişi sms attıktan sonra 02:00 – 06:00 arasında 2 GB internet paketi kazanırsınız.
 • Ramazan Haftasonu 1 GB bedava internet paketi : Bu paket 30 gün geçerlidir ve BİP üzerinden 10 farklı kişiye mesaj attığınızda paketiniz aktif olur. Hafta sonu geçerli 1 GB internet paketi kazanırsınız.
 • Ramazan Haftalık 1 GB bedava internet paketi : Bu paket 7 gün geçerlidir ve BİP üzerinden 15 farklı kişiye mesaj attığınızda paketiniz aktif olur. 7 gün geçerli olan 1 GB internet paketi kazanırsınız.
 • Ramazan Haftalık 2 GB bedava internet paketi : Bu paket 7 gün geçerlidir ve BİP üzerinden 20 farklı kişiye mesaj atarsanız aktif olur. 7 gün geçerli 2 GB internet paketi kazanırsınız.
 • Ramazan Aylık 2 GB bedava internet paketi : Bu paket 30 gün geçerlidir ve BİP üzerinden 25 farklı kişi mesaj atarsanız aktif olur. 30 gün geçerli 2 GB internet paketi kazanırsınız.
 • Ramazan Aylık 10 GB / Aylık 3 GB bedava internet paketi : Bu paket ramazan ayına özel olup 50 kişiye BİP üzerinden mesaj atarsanız 30 gün süre ile kullanabileceğiniz 10 GB internet paketi kazanabilirsiniz. İlk 200 bin kişi 10 GB internet paketi, daha sonra ki akfivasyonlarda 30 gün geçerli 3 GB internet paketi kazanabileceksiniz.

Turkcell 1 GB Hediye İnternet Kampanyası ( 1 GB Bedava BİP kampanyası )

Turkcell BİP uygulamasını yaygınlaştırmak için elinden gelni yapıyor. Whatsapp’ın Turkcell versiyonunu yapan Turkcell, BİP kullanıcılarına mesaj attığınızda bedava internet kazanmanızı sağlıyor. Ayrıca BİP uygulamasını indirerek Turkcell bedava net paketi kazanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek oldukça kolay akıllı telefonlarınızdan Google Playstore veya Apple telefonlarından App Store giriş yapıp BİP yazın ve uygulamayı indirip kurulumu tamamlayın daha sonra hesabınıza 1 GB internet paketi tanımlanacaktır. Ayrıca 5 arkadaşınızı BİP uygulamasına çağırarak yada 5 BİP’li arkadaşınıza mesaj atarak 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet paketleri 2017 ilkini sizlere sunduk diğerlerini merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.


Turkcell Salla Kazan ile bedava internet kazanma

Vodafone salla kazan kampanyasından sonra Turkcell çok büyük bir çıkış yaparak büyük bir fark attı ve salla kazan kampanyası ile Turkcell bedava internet dağıtımını hızlandırdı. Her hafta 1 defa yararlanabileceğini kampanyadan Turkcell hediye internet paketleri, Turkcell hediye konuşma paketleri ve Turkcell kampanyalarından indirimler ve ücretsiz kullanımlar fayda edebilirsiniz. Salla kazan nasıl yapılır gelin beraber inceleyelim.

Turkcell Salla kazan nasıl kurulur ?

Turkcell salla kazan için TURKCELL HESABIM uygulamasını kurmadan önce Turkcell 4.5G geçiş yapmanız gerekmektedir. Salla kazan 4.5G kampanyası için sim kartınız uyumlu ise hemen hattınızı 4.5G yazıp 2222 sms atarak geçiş yapınız daha sonra telefonunuzdan Andoid ise Google’nin Playstore açık kaynaklı uygulamasına giriş yapınız. Play storeden Turkcell Hesabım indiriniz. Turkcell hesabımı indirdiken sonra pazartesi günleri salla kazan kısmından telefonunuzu sallayarak bedava internet paketi kazanabilirsiniz. iPhone telefon kullanıyorsanız Apple Store giriş yapıp HESABIM uygulamasını indirmeniz ve salla kazan yapmanız gerekmektedir. Her pazartesi uygulamayı sallayarak günlük, haftalık ve aylık bedava internet 2222 kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet paketleri 2017 yılına ait ikinci bedava internet kampanyasından bahsetmiş bulunmaktayız. Türkcell bedava internet paketimizden de bahsettik neler kazanabileceğiniz hakkında da bilgiler verelim.

Salla kazan kampanyası hangi bedava internet paketlerini kazanabilirim ?

Salla kazan ile Beleş internet Turkcell kampanyalarından kazanabileceğiniz

 • Turkcell Aylık 10 GB Bedava İnternet Paketi & Kampanyası
 • Turkcell Haftalık 4 GB Bedava İnternet Paketi & Kampanyası
 • Turkcell Haftalık 2 GB Bedava İnternet Paketi & Kampanyası
 • Turkcell Haftalık 1 GB Bedava İnternet Paketi & Kampanyası
 • Turkcell Günlük 1 GB Bedava İnternet Paketi & Kampanyası

Turkcell GNC 1 GB Bedava internet kampanyası

Faturasız hatlar için Turkcell bedava internet kampanyası olarak anabilirsiniz. 25 yaş ve altındaki gaturasız hat kullanıılarının hattına TL yüklemesi yapması ile bu kampanyadan otomatik olarak yararlanmaktadır. Ayda 1 defa yararlanabileceğiniz bu kampanyadan 30 TL yükleyerek hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Faturasız hatlar için Turkcell ücretsiz internet paketinden yararlanmak için son gün 31 Mayıs 2017 ancak bu sürenin devamında da yeni bir kampanya çıkacağını düşünüyoruz. Turkcell bedava internet paketleri 2017 yılına ait 3. kampanyadan sizlere bahsetmiş bulunuyoruz.

GNÇ Full 4 GB, 6 GB, 8 GB, 10 GB paketlerinde olan Faturasız Turkcell hat kullanıcıları bu paketten yararlanabilmektedir.


4.5G’li Hediye 4.5 GB İnternet Kampanyası

Hala 4.5G sim kartına geçiş yapmadıysanız hemen sim kartınızı 4.5G uyumlu yaparak bu internet paketinden faydalanabilirsiniz. 4.5 GB bedava Turkcell internet kampanyasından faydalanmadıysanız hemen sim kartınızı 4.5G uyumlu yaparak bedava 4.5 gb internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2017 kampanyası 31 Mayıs 2017 tarihinde son bulacaktır. Her hat 1 defaya mahsus yararlanabilir. Faturalı ve Faturasız hatların hepsi bu kampanyadan fayda sağlayabilir.


GNC Hediye Paketi Kampanyası

Turkcell 1 GB internet kampanyasını 25 yaşını geçirmemiş olan Genç Turkcell’liler için hazırladığı 1 GB yeni kampanyası ile 1 GB bedava internet paketi ve 1000 bedava her yöne sms hediye ediyor. Bu kampanya katılmak için GNC yazıp TC numaranızı 2222 yollayarak Genç Turkcell’li olarak bu kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Genç Turkcell’li olduktan donsa Turkcell Müşteri hizmetlerini arayarak bu kampanyaya abone olabilirsiniz ve 1 defaya mahsus yararlanabilirsiniz. Son olarak 90 gün ve daha üzerinde abone iseniz bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.


10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Yeni Turkcelliler için geçerli olan bu kampanyada sim kartınızı aldığınızda çıkan şifre ile 10 GB Turkcell beleş internet kazanabilirsiniz. Turkcell internet bedava olsun benim olsun diyenler için en tatlı kampanyalardan birisi olduğunu unutmayınız. Hediye sim kartta yer alan şifre ile 10 GB bedava internet paketini 6 ay boyunca kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için ENHIZLI yazıp bir boşluk PROMOSYON KODU yazıp 2222 göndermeniz gerekmektedir. Bu hediyeler Turkcell aktivitelerinde ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.


Hızlı Giriş Bedava 500 MB internet

Sms onayına gerek kalmadan Turkcell.com.tr’den hızlı giriş yaparak direk olarak 500 MB internet paketi kazanabilirsiniz. Bir defaya mahsus olan bu paket 1 defaya mahsus günlük 500 MB internet verir.


Turkcell Gnç Bedava 1 GB internet

Genç Turkcellliler için hediyeler bitmiyor. GNC1GB yazarak 2222 sms gönderen Genç Turkcell için bedava internet kazanmış olacaklar. Ancak unutulmaması gereken bir nokta var bu paketten fayda sağlamak için Genç Turkcelli olmanız gerekmektedir.


Turkcell TL yükle 1 GB internet kazan

Bedava internet paketi olarak saymasakta 1 GB hediye internet paketi geldiği için bedava internet paketi demek yanlış olmaz sanırım. Turkcell hesabım uygulamasından veya Turkcell.com.tr üzerinden kredi kartınızla yükleyeceğiniz 30 TL ve üzeri yüklemelerde 1 gün geçerli 1 GB internet paketi kazanırsınız. Turkcell bedava internet paketleri 2017 hakkında ilerleyen zamanlarda da paylaşımlarda bulunacağız.


Turkcell Harcadıkça Kazan Kampanyası

Faturasız hat BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus paketlerinden birinde olanlar GERİGELSİN yazıp 2222 sms atarak bu kampanyadan yararlabilirler. Kampanyaya dahil olanlar 25 TL’lik yükleme yaptıklarında 10-20-25 TL bakiye kazanacaklardır. Bu kampanya 30 Haziran 2017 tarihinde son buluyor ancak sürekli olarak yenilendiği için ilerleyen zamanlarda da yenileceğini düşünüyoruz.


4.5G SIM Kart Katlanan İnternet Kampanyası

Sim kart katlanan kampanyası ile 4.5 G internet kullanan Turkcell aboneleri yararlabilirler. 19 Mayıs 2017 – 7 Temmuz 2017 tarihleri arasında Turkcell faturalı hat sahipleri kampanyaya dahil oldukları taktirde 3 kez katlanan internet kampanyasından faydalanabilirler. Katlanan internet kampanyasından yararlanmak için 4.5G yazıp 2200’a sms atmaları yeterlidir. Kampanya detaylarına buradan bakabilirsiniz. Sim kartınız 4.5G uyumlu değilse bu kampanyadan yararlanamazsınız en yakın Turkcell bayisinden sim kartınızı ücretsiz değiştirerek bu kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Diğer kampanyalarımızda Turkcell Bedava İnternet paketleri yazımızı inceleyerek faydalanabilirsiniz. Ancak bu yazı en günceli olup sürekli yenilenecektir.

Yorum bırakın