Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell tarafından 2017 yılında geçerliliği devam eden bedava internet paketleri hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Turkcell Bedava İnternet paketleri

Turkcell tarafından 2017 yılında geçerliliği devam eden Turkcell bedava internet paketleri hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Turkcell Bedava İnternet paketleri hakkında sizlere bilgiler vermeye başlayalım. Bu konuyu mümkün olduğunca detaylı inceleyeceğiz. Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2017 hakkında bulduğumuz tüm kampanyaları sizlerle paylaşacağız ve bu konularımızı sürekli olarak günceleyeceğiz. Hiç merak etmeyin Turkcell Bedava internet 2222 hakkında vereceğimiz bilgiler ile 1 defada olsa kampanyalardan yararlanabileceksiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2017

Turkcell paketleri ve tarifeleri hakkında bilgiler verirken sizlere bedava internet paketleri hakkında da bilgiler vermeye devam edeceğiz. Turkcell 2017 bedava internet için sizlere bilgiler sunmaya başlayalım hazırmısınız ?


Turkcell Salla Kazan 2017 – Hediye İnternet paketleri

Turkcell’in 2016 yılının sonunda Turkcell müşterilerine sunduğu ve 2 Ocak 2017 tarihinde sonlanan salla kazan kampanyası Turkcell abonelerinin ilgisini çekince Turkcell’de bu konuya tepkisiz kalamadı. Turkcell bu kampanyayı tekrar başlattı. 4.5 G Turkcell Salla Kazan kampanyası ile Turkcell hediye internet 2017 paketleri dağıtmaya devam ediyor. Turkcell salla kazan ile hediye internet paketleri dışında, hediye konuşma paketleride kazanabilirsiniz. Salla kazan için bedava internet çıkmasını sağlamak için Turkcell bedava internet hilesi bulunmamaktadır tamamen şansınıza çıkar.

 1. Salla Kazan Kampanya bitiş tarihi 24 Nisan 2017
 2. Turkcell Salla Kazan kampanyasından faydalanmak için sim kartınız 4.5 G uyumlu olması gerekmektedir.
 3. Faturalı ve Faturasız Turkcell aboneleri yararlanabilmektedir.
 4. Hediye internet paketlerinizi ve konuşma paketlerinizi her pazartesi HESABIM uygulamasına girerek Salla Kazan’a tıklayıp hediye paketlerinizi alabilirsiniz.
 5. Salla Kazan nasıl yapılır ? sorusunun cevabı için sizlere bilgi verelim. Android telefona sahipseniz eğer Playstore uygulamasına giriş yapınız HESABIM uygulamasını indirin. iPhone telefonlarınızda App Store uygulamasına girerek HESABIM uygulamasını indirin ve her pazartesi hediyenizi alın.

Salla Kazan Hediyeleri aşağıdaki şekildedir.

 • Turkcell hediye aylık 10 GB internet paketi
 • Turkcell hediye haftalık 10 GB internet paketi
 • Turkcell hediye haftalık 4 GB internet paketi
 • Turkcell hediye haftalık 1 GB internet paketi
 • Turkcell hediye günlük 1 GB internet paketi

BiP 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell’in BİP uygulaması ile bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Turkcell’in özel yazılımlarından biri olan BİP uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve giriş yapmanız yeterli olacaktır. Bu uygulamaya ilk giriş ve kayıt olduğunuzda Faturalı ve Faturasız Turkcell hesabınıza bedava internet paketi yanımlanacaktır.

 1. BİP 1 GB bedava internet paketi kampanyası 27 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 2. Faturalı ve Faturasız Turkcell aboneleri için oluşturulmuş bir kampanyadır.
 3. BİP 1 GB bedava internet paketini BİP uygulamasını akıllı telefonunuza indirip giriş yaptıktan sonra tanımlanır.

GNÇ 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Faturasız hat Turkcell Bedava internet paketinden yararlanmak için Genç Turkcell’li olmanız gerekmektedir.

 1. GNÇ Turkcell’li olmak için 25 yaşını doldurmamış olmanız gerekmektedir.
 2. Turkcell GNÇ Full Paketlerinden birini kullanmanız halinde 30 TL ve üzeri yükleme yaptığınız taktirde Turkcell 1 GB hediye internetiniz hattınıza tanımlanır.
 3. Kampanyada 30 gün boyunca 1 defa yararlanılır ve kullanılmayan bedava internet paketiniz bir sonra ki aya devretmez.
 4. Turkcell aboneleri aktivasyon sms aldıktan sonra kullanmaya başlayabilir.
 5. Kampanya’nın bitiş süresi bulunmamaktadır.

4.5 G’li Hediye 4.5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in sunduğu 4.5G kampanyası ile hattınızı 4.5G internete geçirmeniz durumunda sizlere sunulacak hediye 4.5 GB internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

 1. 4.5G kampanyasından 1 defa faydalanabilirsiniz.
 2. Sim kartınızı 4.5G uyumlu değilse Turkcell bayilerinden sim kartınızı ücretsiz değiştirerek faydalanabilirsiniz.
 3. Sim kartınız 4.5G uyumlu ise 4.5G yazıp 2200 yolladığınız taktirde 4.5G internet paketiniz tanımlanacaktır.
 4. Bu kampanya için sms göndermenize gerek yok. 4.5G geçiş yaptığınız andan itibaren 30 gün kullanacağınız hediye internetiniz hesabınıza tanımlanır.
 5. 4.5 GB Turkcell bedava internet kampanyasından 31 Mayıs 2017 tarihine kadar faydalanabilirsiniz.

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyadan yararlanmak için Turkcell sim kartınızı değiştirmeniz gerekmektedir. Sim kartınızın içindeki Turkcell bedava internet kodu çıkacak promosyon kodunu aşağıdaki yönergeye göre girmeniz durumunda Turkcell bedava internet 2222 kazanırsınız.

 1. Kampanyada yararlanmak için sim kartınızı değiştirmeniz gerekmektedir.
 2. Kampanyaya katılmak için ENHIZLI yazıp bir boşluk bırakıp promosyon kodunu 2222 yollamanız gerekmektedir.
 3. Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir. 6 ay boyunca 10 GB internetinizi kullanabilirsiniz.
 4. Kampanyadan yararlanabilmek için 4.5G uyumlu sim kartına sahip olmanız gerekmektedir.

4.5G Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyamızda 1 Aralık 2016 tarihinden itibaren 4.5G uyumlu cihaz ve SIM kart ile beraber 4.5G aboneliği olan müşteriler kampanya kapsamında bildirilen diğer kurallara uyması durumunda herhangi bir kayıt yaptırmaksızın kampanyadan yararlanabilirler

 1. Kampanyadan 90 gün ve daha büyük Turkcell Faturalı ve Faturasız hat sahipleri yararlanabilir.
 2. 10 GB bedava internet kampanyasından 1 defa yararlanabilirsiniz.
 3. Kampanya kapsamında size tanımlanan 10 GB internet paketi 30 gün geçerlidir ve bir sonraki ay kullanmadığınız haklarınız silinir.
 4. Kampanya bitiş tarihi 31 Mart 2017’dir.

2 Kat bedava internet paketi

Turkcell Faturasız hat sahipleri için geçerli olan bu kampanyadan yararlanarak 2 kat internet paketi yapabilirsiniz. Bukampanyadan faydalanmak için Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası’nı kullanarak yararlanabilirsiniz. Yüklediğiniz kadar TL kazanmak için ww.turkcell.com.tr veya Hesabım’dan kredi kartınızla ne kadar yüklerseniz o kadar para hesabınıza eklenir. Eklenen hesap ile 15 TL’ye 4.5 GB interneti 15 TL alabilir ve 2 kat hatta daha fazla internet paketiniz olmuş olur.

 1. Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası 30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerli.
 2. Ayda en fazla 4 kez bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.
 3. 20 TL, 25 TL, 30 TL ve 50 TL yüklemeniz halinde yüklediğiniz kadar kazanırsınız.
 4. Kampanyada kazandığınız TL’ler ile ek internet paketleri alarak bedava internet almış gibi olursunuz.

Sizin için anlatacağımız Turkcell Bedava internet paketi diğer bir deyişle Turkcell beleş internet paketlerini anlatmış olduk 🙂 Umarım bu paketler içinize yarar.


Haydi Gel Kampanyası – Turkcell

Yeni Turkcelliler için geçerli olan bu paket hattınız Faturasız hatlara taşıyan yada Faturasız hat satın alanlar için hazırlanmış bu pakette Turkcell 12 ay boyunca ayda 1 GB bedava internet paketi sizlere sunmaktadır. Detaylı bilgileri Haydi Gel Kampanyası başlıklı yazımızdan öğrenebilirsiniz. ( Kampanya 31 Mart 2017 tarihinde son bulmuştur. )


Turkcell Salla Kazan Kampanyası 2017

Turkcell Salla kazan nasıl yapılır ? merak ediyorsanız Turkcell Salla Kazan Kampanyası 2017 başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz. Bu kampanyadan 24 Nisan 2017 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Her pazartesi Turkcell hesabımda telefonunuzu sallayarak bedava dakikalar veya bedava internet paketi kazanabilirsiniz.


 

Yorum bırakın