Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell GNÇ 1 GB bedava internet paketi

Turkcell GNÇ 1 GB bedava internet paketi

Turkcell GNÇ 1 GB bedava internet paketi ile Turkcell bedava internet kampanyalarından nasıl faydalanacağınızı anlatacağız. Ancak bu kampanyadan faydalanmak için 25 yaşını doldurmamış olmanız gerekmektedir. Turkcell GNÇ 1 GB bedava internet paketinı sizlere sunmaya başlayalım. Turkcell’in gençlere özel sunduğu bir çok kampanya bulunmaktadır. 25 yaşının altında bulunan tüm Turkcell abonelerinin faydalanabileceği bir çok paket sunan Turkcell bu paketi ile Turkcell GNÇ faturasız paketlerinden birine abone olanlar için hazırladığı kampanya ile 30 TL’lik yüklemenize 1 GB yurt içi geçerli bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell GNÇ 1 GB bedava internet paketi nasıl yapılır ?

Turkcell GNÇ 1 GB bedava internet paketi yapmak için ol olarak Genç Turkcell’li olmanız gerekmektedir. GNÇ Turkcell abone nasıl olunur sorusunun da cevabını vereceğiz ancak ilk olarak GNÇ Turkcell abonesi olduğunuzu düşünerek açıklama yapalım daha sonra GNÇ Turkcell’li nasıl olunur ondan bahsederiz.

Genç Turkcell’li olan faturasız hat aboneleri 30 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında 1 GB bedava internet paketi kazanacaklar. Bu paketleri bayi pos kanalı ile satın alabilirsiniz. Satın almanızdan sonra herhangi kayıta gerek kalmadan otomatik olarak Turkcell GNÇ 1 GB bedava internet paketi hesabınıza tanımlanır.

Turkcell GNÇ 1 GB bedava internet paketi hangi paketleri kapsıyor ?

Turkcell GNÇ Full 4 GB, 6 GB, 8 GB, 10 GB paketlerinden birini almış, bireysel faturasız hat sahipleri, 25 yaş ve altındaki Turkcell aboneleri GNC Hediye 1GB kampanyasından faydalanabilir. Kampanya’dan kazandığınız 1 GB hediye internet paketinden 1 ay boyunca faydalanabilirsiniz. Turkcell 1 GB hediyesi hattınıza otomatik olarak tanımlanır.

Turkcell GNÇ 1 GB bedava internet paketi ne zaman kadar geçerli ?

30 Haziran 2018 tarihine kadar her ay yaptığınız 35 TL ve üzeri yüklemelerinizde GNÇ 1 GB hediye internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

Genç Turkcell’li nasıl olunur ?

GNC Turkcell’li olmak için GNC yazıp bir boşluk bırakarak “TC Numarası” 2222 sms atmanız yeterlidir.

  • GNC Hediye 1GB kampanyasında;
  • Paket kapsamındaki internetin ücretlendirme periyodu 100 KB’tır.
  • Paketteki kullanılmayan internet bir sonraki aya devretmemektedir.
  • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Abonelere iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından aboneler paketi kullanmaya başlayabileceklerdir.
  • Paket kapsamındaki kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez ve sadece yurt içinde geçerlidir. Paket kapsamındaki kullanım hakları ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
  • GNÇ Hediye 1GB kampanyasına 07.03.2017 tarihinden itibaren BiP GNÇ kanalından başvuru alınmayacak, şartlar sağlanınca katılım otomatik gerçekleşecektir.

Yorum bırakın