Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları Turkcell Paketleri & Tarifeleri

Turkcell Ramazan Sahur Bedava internet kampanyası 2018

Sahur Bedava internet kampanyası

turkcell ramazan sahur paketi 2018 kampanyası için neler yapmanız gerektiğini sizlere anlatacağız. Ramazan ayında bedava internet paketi dağıtımına aslında Turkcell başladı daha sonra da Türk Telekom Sahur bedava internet paketi kampanyası ile kendi operatörünü kullananlarada destek olmaya devam etti. Faturalı ve Faturasız Turkcell hat kullanıcılarını için geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak için BİP uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Turkcell sahur hediye internet paketlerini incelemeye başlayalım…

Turkcell Sahur Bedava internet kampanyası 2018

Turkcell Ramazan bedava internet paketi

Gelelim konumuzu anlatmaya BİP uygulamasının kullanımın arttırmak için bu sene farklı bir çalışmaya giden Turkcell BİP kullanımınıza bedava internet verirken mesajlaşma sayınıza göre de sahur bedava internet paketlerinizi de hattınıza tanımlamaya devam ediyor. Turkcell 4.5G Ramazan Kampanyası ile bedava internetin keyfine doyacaksınız. Ramazan Sahur internet kampanyalarını sizlere anlatmaya devam edeceğiz merak etmeyin.

Turkcell 4.5G Ramazan Kampanyası

Turkcell Sahur Bedava internet kampanyası 2017’nin asıl ismi 4.5G Ramazan kampanyası desek yanlış olmaz. Turkcell Faturalı ve Faturasız hatların hepsi bu kampanyadan ücretsiz yararlanabilir. Turkcell’in sahur hediye internet paketlerini kullanabilirler.

Turkcell 4.5G Ramazan Kampanyası kimler faydalanabilir

 • Data paketi olmayan aktif ses paketlerinde olan Turkcelliler faydalanabilir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için mesaj atılması gerekmektedir.

Turkcell 4.5G Ramazan paketi kampanyası nasıl yapılır ?

 • Sahur 2GB bedava internet paketi : Bu nternet paketini kazanabilmek için BİP üzerinden 5 farklı kişiye sms atmanız gerekmektedir. 5 kişi sms attıktan sonra 02:00 – 06:00 arasında 2 GB internet paketi kazanırsınız.
 • Ramazan Haftasonu 1 GB bedava internet paketi : Bu paket 30 gün geçerlidir ve BİP üzerinden 10 farklı kişiye mesaj attığınızda paketiniz aktif olur. Hafta sonu geçerli 1 GB internet paketi kazanırsınız.
 • Ramazan Haftalık 1 GB bedava internet paketi : Bu paket 7 gün geçerlidir ve BİP üzerinden 15 farklı kişiye mesaj attığınızda paketiniz aktif olur. 7 gün geçerli olan 1 GB internet paketi kazanırsınız.
 • Ramazan Haftalık 2 GB bedava internet paketi : Bu paket 7 gün geçerlidir ve BİP üzerinden 20 farklı kişiye mesaj atarsanız aktif olur. 7 gün geçerli 2 GB internet paketi kazanırsınız.
 • Ramazan Aylık 2 GB bedava internet paketi : Bu paket 30 gün geçerlidir ve BİP üzerinden 25 farklı kişi mesaj atarsanız aktif olur. 30 gün geçerli 2 GB internet paketi kazanırsınız.
 • Ramazan Aylık 10 GB / Aylık 3 GB bedava internet paketi : Bu paket ramazan ayına özel olup 50 kişiye BİP üzerinden mesaj atarsanız 30 gün süre ile kullanabileceğiniz 10 GB internet paketi kazanabilirsiniz. İlk 200 bin kişi 10 GB internet paketi, daha sonra ki akfivasyonlarda 30 gün geçerli 3 GB internet paketi kazanabileceksiniz.

Turkcell 4.5G Ramazan paketi kampanyası nasıl iptal edilir ?

 • Sahur 2 GB : IPTAL Sahur 2 GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
 • Ramazan Haftasonu 1 GB : IPTAL Ramazan Haftasonu 1 GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
 • Ramazan Haftalık 1 GB : IPTAL Ramazan Haftalık 1 GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
 • Ramazan Haftalık 2 GB : IPTAL Ramazan Haftalık 2 GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
 • Ramazan Aylık 2 GB : IPTAL Ramazan Aylık 2 GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
 • Ramazan Aylık 3 GB : IPTAL Ramazan Aylık 3 GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
 • Ramazan Aylık 10GB : IPTAL Ramazan Aylık 10GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Turkcell 2017 Ramazan sahur kampanyasını sizlerle paylaştık. Umarım işinize yarar bu kadar BİP arkadaşınız yoksa sitemize yorum kısmına numaranızı ekleyebilirsiniz kampanya bitiminde numaralarınız silebiliriz. Böylelikle hızlı bir erişim olur ve BİP’ten farklı kişilere ulaşarak bedava internet paketinden faydalanmış olursunuz. Türk Telekom ramazana özel bedava internet kampanyası için bu konumuzu inceleyiniz.

Turkcell bedava internet paketleri 2018 incelemek için başlığa gidiniz.

Yorum bırakın

1 Yorum