Turkcell Paketleri & Tarifeleri

Turkcell TV+ ve ek internet paketleri

Turkcell TV

Turkcellliler için özel bir platform olan Turkcell TV+ izlemek için ek data paketine ihtiyaç duyarsanız Turkcell TV ek 1 GB ve 4 GB ek TV paketini de sizlerle paylaşacağız. Turkcell TV’nin en ilgi çeken yanlarından biriside İngiltere Premier Ligi ve NBA sizi Full Cep Paketleri son zamanlarda Turkcell TV’yi tercih edenlerinin bir çoğunun en büyük nedenleri TV kanallarını, dizileri ve sinema filmleri izlemenin dışında da Spor kategorisindeki yatırımlarından dolayı olduğunu da düşünüyoruz. Hadi bakalım Turkcell TV hakkında bilgiler vermeye başlayalım.

Turkcell TV+ ücretli mi ?

Turkcell TV ilk ay için ücretsiz Turkcell abonelerine sunulurken daha sonra aylarda tercih ettiğiniz pakete göre ücretlendirilir. Turkcell TV+ ile sinema, dizi, yüzlerce TV kanalı, belgesel ve spor kanallarını izleyebilirsiniz. Turkcell TV’de içinde paketlere ayrıldığını belirtmek gerek. Turkcell TV paketleri şu şekildedir ;

 1. Net Paketi: 2,90 TL/ay
 2. Mini Cep Paketi: 4,90 TL/ay (3,90 TL Turkcell TV hizmeti + 1 TL Turkcell TV+ Cep 1 GB internet paketi)
 3. Herkes İçin TV+ Paketi: 9,99 TL/ay – 25 Saat kayıt süresi içinde.
 4. Yeni TV+ Paketi: 12,90 TL/ay – 50 Saat kayıt süresi içinde. Üstelik yıllık abonelik kampanyasıyla sadece 7,90 TL/ay! (5 GB Turkcell TV’de kullanacağınız internet verilir. Fiyatlandırma 5,90 TL Turkcell TV hizmeti + 7 TL Turkcell TV+ Cep 5 GB internet paketi)
 5. Full Cep Paketi: 14,90 TL/ay – Üstelik yıllık abonelik kampanyasıyla sadece 9,90 TL/ay! (10 GB Turkcell TV’de data paketi tanımlanır. Fiyatlandırma 7,90 TL Turkcell TV hizmeti + 7 TL Turkcell TV+ Cep 5 GB internet paketi)

Turkcell İngiltere Premier Ligi ve NBA sizi Full Cep Paketi’nde 10 GB internetiyle birlikte Full Cep paketi sadece 14,90 TL! Haydi “FULLCEP” yazıp 2200’a gönderin.

Kullandığınız paketler iptal edilmediği sürece her ay yenilenir. Bu nedenle iptal etmeniz gerektiğinde kesinlikle unutmamanız gerekir. Ayrıca bu paketlere ek Turkcell TV paketleri alabilirsiniz. Ek Turkcell TV paketleri şu şekildedir;

 1. Turkcell TV+ Ek Spor Paketi – 5,00 TL/ay
 2. Turkcell TV+ Ek Eğlence Paketi – 5,00 TL/ay
 3. Turkcell TV+ Ek Profil Paketi – 1,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)
 4. Turkcell TV+ 100 Saat Kayıt Paketi – 4,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)
 5. Turkcell TV+ 250 Saat Kayıt Paketi – 9,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)

Turkcell TV+ Film Kiralama ücretli ne kadar ?

Turkcell film kiralama ücretleri sabittir ve her filmi 2.5 TL’ye kiralayabilirsiniz. Android ve ios telefonlarınızdan Turkcell TV+ uygulamasını indirerek ücretli filmleri 2.5 TL gibi rakama kiralayarak yüksek çözünürlüklerde izleyebilirsiniz. Market bölümünde ücretsiz sunulan filmleride kiralamadan ücretsiz izleyebilirsiniz. Kiraladığınız filmleri 1 ay boyunca istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Filmi izlemeye başladıysanız 48 saat içinte tamamını izlemeniz gerekmektedir.

Turkcell TV başka operatörlerde kullanabilirmiyim ?

Evet paketinizi başka GSM hattınızı taktığınızda kullanabilirsiniz ancak data paketinden internetinizi yiyeceğini unutmamanız gerekmektedir. Daha açık konuşursak kotanızdan yer.

Turkcell TV kotasız mı ?

Turkcell TV kotasız mı ? değil ancak aldığınız pakete göre sizlere ücretsiz data paketleri tanımlanmaktadır. Mini Cep Paket kullanan kullanıcılar için 1GB data paketi, Turkcell Yeni TV+ Paketi kullananlara 5 GB internet paketi, Full Cep Paketi satın alanlara 10 GB bedava internet paketi hesabınıza tanımlanır. Bu paketleri aştığınızda Turkcell TV için hazırlanmış olan ek Turkcell TV paketlerinden satın alabilirsiniz.

Turkcell TV’ye nasıl abone olurum ?

Turkcell TV uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra Telefon numaranız ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi bilmiyorsanız SIFRE yazarak 2222 sms atmanız yeterlidir. Turkcell ek Spor ve Eğlence paketlerini iptal etmek istiyorsanız IPTAL EK SPOR ve IPTAL EK EGLENCE yazarak 2200’a göndermeniz yeterli olacaktır. Ek Turkcell TV paketleriniz bir sonraki yenilenmesi iptal olur. Turkcell TV kanallarını öğrenmek için http://www.superonline.net/turkcell-tv/cepte-turkcell-tv/kanallar bu adresten detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Turkcell TV kalan kotayı nasıl öğrenirim ?

Turkcell TV kalan internet paketinizi yani kotanızı UYGULAMA KALAN yazıp 2200 göndererek öğrenebilirsiniz yada Turkcell Hesabım uygulamasından paketlerim kısmına gelerek kalan internet paketlerinizin detayını öğrenebilirsiniz.

Turkcell TV+ Cep paketlerini nasıl iptal ederim?

 • Net Paketi’ni iptal etmek için IPTAL NET yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
 • Turkcell TV+ Mini Cep Paketini iptal etmek için IPTAL MINICEP yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
 • Turkcell TV+ Cep Paketini iptal etmek için IPTAL CEP yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
 • Turkcell TV+ Full Cep Paketini iptal etmek için IPTAL FULLCEP yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
 • Yeni TV+ Paketini iptal etmek için IPTAL YENITV yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Turkcell TV+ ek internet paketleri nasıl satın alabilirim ?

Turkcell ek internet paketleri almak isterseniz 1 GB ek data paketi ve 4 GB ek internet paketlerini satın alabilirsiniz.

 • 1 GB ek paket için TV1GB yazarak 2222 gönderip 4.9 TL’den satın alabilirsiniz. Paketiniz bittiğinde yenileyebilirsiniz.
 • 4GB ek paket için TV4GB yazıp 2222’ye göndermeniz yeterlidir. 18.9 TL’ye ek paketi alabilirsiniz aynı şartlar bu ek paket içinde geçerlidir.

Turkcell Paketleri & Tarifeleri hakkında detaylı bilgi öğrenmek isterseniz lütfen kategorimizi inceleyiniz.

Yorum bırakın