Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Yaani bedava internet kampanyası

Turkcell Yaani bedava internet

Turkcell Yaani bedava internet kampanyası sizlere sunmaktan gurur duyarız. Turkcell’in arama motoru browseri olarak sunduğu Turkcell Yaani, 26.20.2017 tarihinde tanıttı. Türkiye’nin önde gelen inovasyon mobil şirketi Turkcell, Yaani türkçe arama motoru ile iddialı olduğunu göstermeye başladı. Şimdilik yeni bir oluşum olduğu için arama motorunun gelişimi uzun bir süreç alacaktır. Gördüğüm kadarı ile şu anda sadece BİNG ve GOOGLE apileri ile çekim yapan Turkcell ilerleyen zamanlarda kendi veri tabanını kullanam arama motoruna geçiş yapar mı ? yoksa Turkcell’e özel web mobil browser mi ? olur bilemiyoruz ama bu durumda oldukça başarılı görmekteyiz. İlerleyen zamanlarda Google karşısında ne kadar güçlü olduğunu arama motoru sektöründe hatırı sayılır yerlere gelir mi hep birlikte göreceğiz. Ayrıca Turkcell bedava internet dağıtımında oldukça bonkör olduğunu Yaani arama motoru ile görüyoruz. Yaani türkçe arama motoruna teşbik etmek için Turkcell yaani uygulaması kullananlara bedava internet vermeye başladı. Sizde Turkcell bedava internetiniz olsun istiyorsanız, faturalı ve faturasız hatlar için geçerli olan Turkcell bedava 5 gb ve 1 gb bedava internetten bir defaya mahsus yararlanabilirsiniz. Turkcell yani bedava internet paketi nasıl yapılır ? sizlere anlatmaya başlayalım.

Turkcell Yaani bedava internet

Yaani arama motoru internette dolaşım sağlamanızı sağlayan ve aradığınızı bulmak için oluşturulmuş uygulamadır. Uygulama mobil telefonlar üzerinde çalışmaktadır. Yaani’nin diğer bir özelliği ise yerel içerikli arama sonuçlarını sizlere yansıtmaktadır. Böylelikle yabancı sitelerde önce yerel içerikli sitelerden aradığınıza kolay ulaşım sağlamaktadır. Uygulamayı Android 4.1, iOS 9 üzeri tüm mobil cihazlarda kullanabilirsiniz. Turkcell kullanıcı iseniz ilk aramanızda Turkcell sizlere bedava internet kullanımı da sağlayacaktır.

Yaani arama motorunun avantajları nelerdir ?

  • İstediğiniz içeriğe kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
  • Günün önemli haberlerini okuyabilirsiniz.
  • Eğer konum bildirimlerini açarsanız bulunduğunuz lokasyondaki hava durumunu ve size en yakın restorantları öğrenebilirsiniz.
  • Ayrıca bununlada kalmayıp size en yakın sinema salonlarını gösterip seans saatlerini sizlere sunmaktadır.
  • Aradığınız müzik varsa Fizy üyeliğiniz varsa ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.
  • Gizli modu ile bilgi kayıtı yapmadan gezebilir, sevdiğiniz siteleri ve sayfaları favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Turkcell Yaani bedava internet nasıl yapılır ?

Turkcell yaani bedava internet kampanyasından yararlanmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Uygulamayı indirerek ilk aramanızda hesabınıza bedava internet paketi tanımlanacaktır. Turkcell hesabım uygulamasından bedava internetinizin kalan miktarını öğrenebilirsiniz. Size özel tanımlanan bedava internet paketini 30 gün içinde kullanmanız ve bitirmeniz gerekmektedir. Eğer Turkcell beleş internet paketinizde kullanmadığınız internet miktarı kalırsa bir sonra ki aya devir işlemi gerçekleşmez.

Turkcell Yaani Apple bedava internet nasıl yaparım ?

Apple telefonunuzdan Apple Store giriş yapınız ve arama kısmına Yaani yazıp Turkcell’e ait Yaani uygulamasını indiriniz. Daha sonra uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Yükleme esnasında sizden Apple kimlik ve şifrenizi isteyecektir. Apple kimliğinizin şifresini hatırlamıyorsanız şifremi unuttum sekmesinden gerekli yönergeleri izleyerek şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Turkcell Yaani Android bedava internet nasıl yaparım ?

Samsung, LG, HTC, Vestel gibi telefonlar kullanıyorsanız Android işletim sistemine sahipsiniz demektir. Google Play Store uygulamasını telefonunuzdan bulunuz ve daha sonra uygulamanın yanında bulunan indir tuşuna tıklayarak dosyanızı indiriniz. Yaani uygulaması indikten sonra uygulamaya giriş yaparak arama yapmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Yaani uygulamasını indirmek için aşağıdaki seçeneklerden tıklayarak uygulamanın sayfasına ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgileri Turkcell’in sayfasından inceleyebilirsiniz.

Yorum bırakın