Vodafone Paketleri & Tarifeleri

Vodafone iletişim pass paketi

Vodafone iletişim pass paketi

Vodafone iletişim pass paketi nasıl yapılır ? başlıklı konumuzu sizlere açıklamadan önce Vodafone İletişim Pass paketi nedir ilk olarak bunu paylaşalım. Vodafone tarafından Red ve diğer tarifeler için sunduğu bu paket ile Whatsapp, Messenger ve Vodafone Call + uygulamalarından ücretsiz yararlanabilirsiniz. İnternet kotanızdan yemeden özgürce kullanabileceğiniz bu paket ile uygun fiyatlara sınırsız faydalanabilirsiniz.

Vodafone iletişim pass paketi nasıl yapılır, içeriği nelerdir ?

Whatsapp : Whatsapp kullanıcıları internet paketi satın almadan internet kotasından yemeden whatsapp kullanmak istiyorlarsa Vodafone iletişim pass paketini kullanabilirler. Whatsapp üzerinden yazışma, dosya, resim, video ve sesli paylaşımlarda kotanızdan yemeden özgürce kullanabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bir unsur var sesli ve görüntülü aramalarda bu internet paketi geçerli değildir.

Facebook Messenger : Facebook kullananların vazgeçilmezlerinden biriside Facebook messenger olduğu aşikar. Vodafone iletişim pass paketi içine ikinci olarak bu uygulamayı da alması oldukça sevindirici bir durum olduğunu belirtmek gerekir. Facebook messenger üzerinden konuşan kişiler içinde geçerli olan bu paket ile Vodafone Red müşterileri ve diğer tarifedeki müşteriler bu paket kapsamında kotasız faydalanabilecekler. Mesajlaşmalarınız ve dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımlarınız Pass İletişim dahilindedir. Whatsapp’da geçerli olan görüntülü ve sesli aramalara dahil değildir.

Vodafone Call + : Uygulama üzerinden yapacağınız HD görüntülü konuşma, arama ve mesajlaşma esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video paylaşımlarınız, Beni Takip Et ve Görüntülü Grup Sohbeti özellikleri, Vodafone Pass İletişim Paketi’yle tarifenizin her yöne internetinden yemez.

Vodafone iletişim pass paket ücretleri

Vodafone yeni Red tarifesine geçen Red 10, Red 15 ve Red 20 için bu paketleri ücretsiz yapmış durumda. Red’in diğer paketlerinden birisinde iseniz ayda 6 TL fark ile bu paketten yararlanabilirsiniz. Red tarifesinde olanlar ILETISIMPASS yazıp 3636 yollamaları yeterli olacaktır. Vodafone’nin diğer tarifelerinde olanlar ise aylık 9 TL fark ile IPASS yazıp 3636’ya sms atmaları yeterlidir.

Vodafone iletişim pass paket nasıl iptal edilir ?

Vodafone iletişim pass paketini iptal etmek isterseniz 7000 arayarak müşteri temsilcilerinden iptal ettirebilirsiniz. Yada Red tarifesi kullanıcıları IPTAL ILETISIMPASS yazarak Vodafone’nin diğer paketlerini kullananlar IPTAL IPASS yazarak 3636’ya sms atmaları ile iptal edilecektir.

Yorum bırakın