Vodafone Paketleri & Tarifeleri

Vodafone müşteri hizmetleri numarası

Vodafone müşteri hizmetleri numarası

Vodafone müşteri hizmetleri numarası konusunda yazacağımız makale ile Vodafone müşteri hizmetlerine direk direk operatöre bağlanma konusunda sizlerle bilgi paylaşacağız. Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası için sizlerle paylaşacağımız bilgiler doğrultusunda Vodafone ile görüşme sağlayabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetleri numarası hakkında yazdığımız bu makalemizi incelemeye başlayalım.

Vodafone müşteri hizmetleri numarası 2017

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Vodafone ulaşma oldukça kolay. vodafone müşteri hizmetleri operatöre bağlanmak için 7008 arayabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda konuşma ücreti paketinizdeki sürelerden düşmekte olduğunu unutmayınız. Vodafone müşteri hizmetleri tel numarası dışarıdan bağlanmak isteyenler için 0850 542 1 542 sesli yanıt sistemini arayabilirsiniz. Sesli yanıt sistemi ile müşteri temsilcisine bağlanmadan bir çok sıkıntınızı çözebilirsiniz. Ancak ben vodafone müşteri temsilcisi ile görüşmek istiyorum diyorsanız 0850 542 0 542 nolu numaradan görüşme sağlayabilirsiniz. Vodafone müşterisi iseniz ve ücretsiz müşteri temsilcisi hizmetlerinden 7000 arayarak yararlanma şansınızda var. Ancak sesli yanıt sistemi olduğunu unutmayınız.

Vodafone müşteri hizmetleri aramak ücretsiz mi ?

Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmadan işlemlerinizi yapabileceğiniz bir sistem geliştirdikleri telefon numarası 7000’i aramak ücretsiz. Ancak ben illa müşteri temsilcisi ile görüşeceğim diyorsanız 7008 aramanız gerekmektedir. Yapacağınız görüşmeler konuşma dakikalarınızdan düşeceğini unutmayınız. Hediye dakikalarınız varsa teorik olarak vodafone müşteri hizmetleri numarasını aramak ücretsiz diyebiliriz. Vodafone hattı dışındaki aramalarınız normal konuşma ücreti üzerinden fiyatlandırılmaktadır.

Vodafon müşteri hizmetleri numarası özetleyecek olursak :

  • Müşteri temsilcisine bağlanmadan işlem yapmak için 7000
  • Müşteri temsilcisine bağlanarak işlem yapmak için 7008
  • Vodafone müşteri temsilcisi 0850 numarası : 0850 542 0 542

vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası

Vodafone aramadan başka nasıl ulaşabilirim ?

Vodafone sizlere yardım etmek adına 2 seçenek sunuyor. 1. seçenek twitter üzerinden vodafone ulaşabilirsiniz. Numaranızı dm atarak iletirseniz Vodafone müşteri temsilcisi sorununuza yardımcı olmak için sizlere yardımcı olacaktır. Yada vodafone.com.tr forumlarını buradan ulaşabilirsiniz.

Vodafone müşteri hizmetleri twitter aşağıdaki ikondan ulaşabilirsin.

vodafone müşteri hizmetleri twitter vodafone forum

Vodafone müşteri hizmetleri ile bağlantı kurabileceğiniz tüm yolları sizlere anlatmış bulunmaktayız. Eğer Vodafone dışında diğer GSM operatörlerinin iletişim adreslerini arıyorsanız sizler için oluşturduğumuz konuları incelemenizde fayda var. Böylelikle Turkcell Müşteri Hizmetleri numarasını, Türk Telekom Müşteri hizmetleri numarasına da ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası Turkcell müşteri hizmetleri numarası

Yorum bırakın