Vodafone Paketleri & Tarifeleri

Vodafone müzik pass paketi

Vodafone müzik pass paketi

Vodafone müzik pass paketi ile internetinizin kotasından yemeden özgürce dinleyebilirsiniz. Vodafone Pass paketlerinden biri olan Vodafone müzik pass paketi nasıl yapılır ?, fiyatı ne kadar ?, hangi uygulamalarda geçerli sorularına tek tek yanıt vermeye çalışacağız. Müzik tutkunları için oldukça mutlu edecek bu uygulama ile sınırsız müziğin zevkini çıkarın. Özellikle yıllar önce internet yemeden spotify uygulamasından müzik dinleme nasıl yapılır diye arama yapardım. Ancak internet kotasından yemeden dinleyebileceğim ne yazık ki paketler yoktu o zamanlar. Şimdi ise bu işi Vodafone sizin yerinize yapıyor. Vodafone hattınız varsa özellikle Red tarifelilerin daha ucuza yararlandığı bu pakette gelin neler var beraber inceleyelim.

Vodafone müzik pass paketi hangi uygulamaları kapsıyor ?

Bu uygulama ile spotify, karnaval, fenomen radyo ve power app’deki müzik kanallarını ücretsiz dinleyebilirsiniz. Uygulama üzerinden yapacağınız dinlemeler ücretlendirmeye alınmayacaktır. Ancak şunu belirtmek istiyorum power app uygulamasında Power Turk Müzik TV kanallarını açarsanız hattınızda tanımlı olan kotadan düşeceğini bu paketin sadece yukarı da sayılan 4 uygulama için geçerli olduğunu belirtmek istiyorum. Bu paket dışında ki müzik uygulamalarında geçerli olmadığını unutmamanız gerekiyor.

Vodafone müzik pass paketi nasıl yapılır ?

Vodafone müzik pass paketi yapmak için iki yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki Vodafone yanımda uygulamasını indirerek paketinize ek tarifeler bölümünden seçim yaparak tanımlama yapabilirsiniz. Red tarifelerinden birinde iseniz aylık 6 TL’ye bu paketten faydalanabilirsiniz. Red Tarifeleri için MUZIKPASS yazıp 3636 sms atmanız yeterlidir. Red tarifesi kullanmıyorsanız eğer PASSM yazarak 3636 sms atabilirsiniz. Red tarifesi dışındaki Vodafone aboneleri aylık 9 TL’den ücretlendirilir.

Son olarak sizlerla paylaşmak istediğim bir konu eğer bu paket ilginizi çekmediyse ben internet paketimden yemeden whatsapp kullanmak istiyorum, facebook messenger kullanmak istiyorum diyorsanız Vodafone sizler için oluşturduğu Vodafone iletişim pass paketlerini buradan incelemenizi öneririm. Bu paket Red 10, 15 ve 20 paketleri için ücretsiz olup diğer Red paketleri için 6 TL’dir. Vodafone red abonesi değilseniz eğer vodafone pass iletişim paketinden 9 TL’den faydalanma şansına sahip olduğunuzu belirtmek isterim. Şimdilik bu kadar bir sonra ki paketimizde görüşmek üzere sitemizi takip etmeyi ve incelemeyi unutmayınız.

 

Yorum bırakın