Vodafone Paketleri & Tarifeleri

Yeni Red 10 Tarifesi – Vodafone

Yeni Red 10

2017 Vodafone Yeni Red paketlerinden, Yeni Red 10 tarifesi hakkında sizlere detaylı bilgiler vermeye devam edeceğiz. Yeni Red 7 paketinden sonra en çok talep gören paketlerden birisi. Vodafone bu paketleri bize sunarken sadece konuşma, sms ve internet paketleri sunmuyor bunun yanında bir çok avantajdan da yararlanmanıza yardımcı oluyor. internetpaketim ekibi olarak Vodafone Red tarifelerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu gün sizlerle paylaşacağımız paket Vodafone Yeni Red 10 tarifesi olacak gelin beraber bu yazımızı incelemeye başlayalım.

Yeni Red 10 Tarifesi

Vodafone Faturalı hatlar için sunduğu Red tarifeleri ile kişisel asistan özelliğini kullanabilir ve bir çok avantajlarından da yararlanacaksınız. Yeni Red 10 tarifelesi ile 2000 dakika her yöne konuşma, 1000 sms ve 10 GB internet paketinden 12+12 taahhüt vermeniz durumunda 69 TL’den faydalanabilirsiniz. Eğer kontrat yapmak istemiyorum diyorsanız bu paketten 80 TL’ye yararlanabilirsiniz. Red paketlerinden birinde iseniz bir üst tarifeye ücretsiz geçebilirsiniz ancak bir alt pakete geçme şansı sunmuyor.

Yeni Red 10 Tarifesine nasıl geçiş yaparım ?

Yeni Vodafone Red 10 tarifesine geçmek için Vodafone Müşteri Hizmetleri numarası 7000 arayarak geçiş yapabilirsiniz yada en yakın Vodafone bayisinden talepte bulunabilirsiniz.

Yeni Red 10 Tarifesinin Avantajları

  • Vodafone TV ücretsiz kotanızdan yemeden izleyebilirsiniz.
  • Dijitürk Eğlence paketinden ücretsiz yararlanabilirsiniz
  • Vodafone aile paketi avantajları kapsamında Red tarifenize geçecek aileniz varsa %35 indirim imkanı sunabilirsiniz.
  • Yurt dışında internet paketinizi özgürce kullanabilirsiniz. Eğer internet paketiniz biterse pasaport özelliği ile günlük 19.95 TL’den 1 GB internet paketi alabilirsiniz.
  • Dünya’nın en iyi film şirketlerinden Netflix indirimli paketlerinden yararlanabilirsiniz.
  • Sinemada Vodafone Red’li iseniz 1 bilet alana 1 bilet bedava kampanyasından yararlanabilirsiniz.
  • Vodafone ek paketlerinden 1 GB internet paketini aylık 10 TL alabilirsiniz.
  • Sabiha Gökçen hava limanından hızlı geçiş hakkı

Sizlere Vodafone Yeni Red tarifelerinin nasıl yapılacağı ve avantajları konusunda bilgiler vermeye çalıştı. Red 10 paketi size fazla geldiğini düşünürseniz Yeni Red 7 tarifesine göz atabilirsiniz. Yeni Red 7 tarifesi ile 2000 dk konuşma, 1000 sms ve 7 GB internet paketini 59 TL’ye tercih edebilirsiniz. Bu internet paketi de bana fazla diyorsanız Red Tarifelerinin en küçüğü olan Yeni Red 5 paketini tercih edebilirsiniz. Bu pakette de konuşma ve sms miktarları aynı sadece interneti 4 GB’dır.

Önerdiğimiz diğer Red Tarifeleri

Yorum bırakın