Vodafone Paketleri & Tarifeleri

Yeni Red 15 Tarifesi – Vodafone


Türkiye’nin iyi GSM operatörlerinden Vodafone Yeni Red 15 Tarifesi ile kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Türkiye’nin her neresinde olursanız olun %99,90 kapsama kalitesi ile 4.5G internet servis sağlayıcılığında A++ lisansa sahip olan Vodafone Red tarifelerini de yenilemiş bulunuyor. Zaman zaman değişiklikler yapan Vodafone yeni tarifeleri ile uygun fiyatlara konuşma paketi, internet paketi ve sms paketi sunuyor. Son zamanlarda sms paketi ihtiyacı neredeyse kalmadı diyebiliriz ancak konuşma ve internet paketi talebi her zaman artıyor. Şimdi gelelim Vodafone Red Kampanyaları 2017 tarifelerinden olan Yeni Red 15 tarifesini birlikte inceleyelim.

Yeni Red 15 Tarifesi

Yeni Red 15

Vodafone kampanyalarını saymakla bitmiyor ancak bu tarifesi biraz pahalı olsa da Turkcell ve Türk Telekom’a kıyaslayınca oldukça uygun olduğunu görüyorsunuz. İnternet paketinin 15 GB olması da büyük bir artı sunuyor bizlere. Yeni Red 15 tarifesi ile 2000 dakika her yöne konuşurken, Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız konuşacaksınız. Bununla da kalmayıp 1000 sms ve 15 GB internet paketine sadece 89 TL’den sahip olacaksınız. 89 TL’den kullanmanız için 12+12 ay kontrat imzalamanız gerekmektedir. Eğer ben kontrat imzalamak istemiyorum diyorsanız bu paketten taahhüt vermeden de yararlanma imkanınız mevcut. Bunun için de aylık ödemeniz gereken miktar 100 TL’dir.

Yeni Red 15 Tarifesi nasıl geçerim ?

Yeni Red tarifelerine geçişi Vodafone merkezlerinden veya Vodafone Müşteri Hizmetleri numarasından arayarak geçiş yapabilirsiniz. Eğer yeni hat sahibi iseniz yakınlarınızdan Red tarifesi kullanan bulursanız bunlarında %35 indirimle Yeni Red tarifelerinden yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Yeni Red 15 Tarifesi avantajları nelerdir ?

Yeni Red 15 tarifesinin avantajlarını sıralayalım isterseniz

 1. Vodafonlular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma
 2. Her yöne 2000 dk + 1000 sms + 15 GB internet
 3. Spofty Premium üyelik 24 ay boyunca ücretsiz
 4. Vodafone TV ücretsiz
 5. Digitürk Eğlence Paketi veya Taraftar paketi ücretsiz
 6. Vip hava alanı transferi indirimi
 7. Vodafone Red’liler havaalarındaki lounge’lardan ücretsiz yararlanma
 8. 6 aylık kişisel Back-up hizmeti verilmektedir.

– Soru Cevap –

Vodafone Yeni Red paketlerinde değişiklik yapabilirmiyim ?

 • Vodafone Red paketlerinde bir üst pakete geçebilirsiniz ancak bir alt pakete geçemezsiniz.

Vodafone Yeni Red paketlerinde kalan paketimi nasıl öğrenirim

 • Vodafone kalan paketinizi öğrenmek için OZET yazıp 7000 yollamanız yeterlidir. Yada Vodafone YANIMDA uygulamasına giriş yapmanız gerekir.

Vodafone Red paketi bir sonraki aya aktarılır mı ?

 • Bu paket ne yazık ki aktarım yapmaz. Faturasız hatlara özel Vodafone’nin kalan paketi aktar kampanyası var ancak Red Tarifelerinde geçerli değildir.

Önerdiğimiz diğer Red Tarifeleri

Yorum bırakın