Vodafone Paketleri & Tarifeleri

Yeni Red 5 Tarifesi – Vodafone

Yeni Red 5

Vodafone’nin Yeni Red tarifelerinden Yeni Red 5 Tarifesi ile hem internete doyacaksınız hemde uygun fiyatlara internet paketleriniz olacak. Vodafone Red tarifeleri hakkında sizlere detaylı bilgi vermeye çalışacağız. İnternetpaketim ekibi olarak Vodafone’yi özellikle internet paketlerinden dolayı kullandığımızı belirtmek isteriz. Vodafone red tarifelerinin hepsini sizler için tek tek anlatacağız. Ancak ilk olarak Yeni Red 5 Tarifesinden başlamak istedim. İlerleyen zamanlarda Yeni Red 7 Tarifesi, Yeni Red 10 Tarifesi, Yeni Red 15 Tarifesi ve Yeni Red 20 Tarifesi hakkında da bilgiler paylaşacağız. Bu paketlerden birine abone olursanız Vodafone aile paketi kampanyası kapsamında %35 indirimli ailenize paket kullanma olanağı sağlayabilirsiniz.

Yeni Red 5 Tarifesi – Vodafone 2017 Kampanyaları

Vodafone 2017 Red tarifeleri kapsamını biraz daha genişleten Vodafone bu tariflerin ismini Yeni Red tarifeleri olarak yeniledi. Bu paket ile birlikte bir çok olanağı sizlere ücretsiz şekilde sunan Vodafone sadece paket almadığınızı bunun yanında sizlere sunduğu ek özelliklerle abonelerinin sadık kalmasını da sağlıyor. Yeni Red 7 Tarifesi ile 1000 dakika her yöne konuşma, Vodafonelilerle sınırsız konuşma, 1000 sms ve 5 GB internet paketi sizlere vermekte. Ayrıca her pazartesi Vodafone Salla kazan kampanyası ile 1-10 GB arasında 1 günlük veya haftalık internet paketine de sahip olma olanağı sağlamakta. Bu paketten 12+12 aylık abone olmanız durumunda 49 TL’ye kullanma avantajı sunuyor. Eğer ben taahhütlü kullanmak istemiyorum diyorsanız da bu paketi 60 TL’ye sizlere sunuyor.

Yeni Red 5 tarifesi

Yeni Red 5 Tarifesi avantajları nelerdir ?

Bu paket ile yararlanacağınız bazı avantajlar şu şekilde sıralayabiliriz

 • Vodafone TV kotanızdan yemez ücretsiz olarak sizlere sunulur
 • Call+ ücretsiz sahip olursunuz.
 • Güvenli netten ücretsiz faydalanırsınız
 • Ücretsiz güvenli depolama alanına sahip olursunuz.
 • Ailenizi %35 indirimli red paketlerine geçirebilirsiniz
 • Vodafone 1 alana 1 sinema bileti kampanyasından yararlanabilirsiniz.
 • %50 indirimli Budget’ten araç kiralayabilirsiniz
 • Sabiha Gökçen’den hızlı geçiş hakkı kazanırsınız
 • Big Chefs’de ücretsiz kahve kazanırsınız
 • Kara Fırından %25 indirim kazanırsınız.
 • TUMI mağazalarından %35 indirimle alışveriş yapabilirsiniz.

Bu paketler büyüdükçe avantajlarınız da artmaktadır.

Yeni Red 5 Paketine nasıl geçerim ?

Vodafone Red paketine geçiş yapmak için Vodafone Müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekmektedir. Bu numarayı arayarak sözlü olarak pakete geçiş sağlayabilirsiniz. Red tarifesinde iseniz taahhüt süresince bir üst pakete cayma bedeli olmadan geçiş yapma hakkına sahipsiniz.

Önerdiğimiz diğer Red Tarifeleri

Yorum bırakın